Vilkaviškio policininkai, gavę prašymą iš Škotijos pasidomėti viena negyvo kūdikio motina, apstulbo išsiaiškinę, kad ta pati moteris pernai turėjo pagimdyti dar vieną kūdikį, bet duomenų apie jį nėra.

Škotai įtarė kriminalą

Praėjusią savaitę Škotijos žiniasklaida išplatino informaciją apie viename bute Freizerbergo mieste aptiktą negyvą kūdikį. Teigiama, kad lagamine slėptas naujagimis yra galimai vienos paros.

Nors iškart nebuvo aiški kūdikio mirties priežastis, tačiau laikinu karstu tapęs lagaminas verste vertė Škotijos pareigūnus įtarti kriminalą.

Nustačius, kad minėtame bute gyvena emigrantė iš Lietuvos Ineta D. (25 m.), pradėta jos ieškoti: moters nuotraukos iškabinėtos mieste, blokuoti išvažiavimai iš Freizerbergo, aptverta teritorija aplink tą namą.

Kaimynai teigė matę, kaip rytą ši lietuvė išėjo iš buto. Taip pat apibūdino ją kaip ramią, paprastą moterį.

Kiek vėliau Škotijos policija pranešė, kad ieškotą lietuvę surado. Skelbiama, jog sulaikyta I. D. pradėjo bendradarbiauti su teisėsauga, tačiau detaliau nepranešama, kodėl naujagimis mirė ir kodėl jis slėptas lagamine.

Kur dingo pernykštis kūdikis?

Pradėjus tyrimą, žinia iš Škotijos per Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybą pasiekė ir Vilkaviškį, iš kurio šių metų kovo pabaigoje Ineta D. su trimis vaikais – 2, 4 ir 9 metų – išvyko į Škotiją. Šioje šalyje nuo sausio jau gyvena ir Inetos vyras bei vaikų tėvas, kuriam 27 metai.

REKLAMA

Iki išvykimo marijampolietės ir lazdijiškio sukurta D. šeima gyveno prie Vilkaviškio esančioje sodų bendrijoje „Klevas“, šeimos galvos tėvams priklausančiame sodo name.

Škotijos pareigūnai prašė vilkaviškiečių kolegų surinkti kuo daugiau duomenų apie I. D. Pastarosiomis dienomis Vilkaviškyje tai ir daryta – ieškota D. giminaičių, kalbėta su šeimos vyriausios mergaitės mokytojais, sodų bendrijos „Klevas“ gyventojais.

„Informacija kol kas menka, tačiau dar daugiau mįslinga, – „Akistatai“ teigė Vilkaviškio policijos vadovas Rolandas Gylys. – Pagal surinktus duomenis, praėjusių metų balandžio viduryje ta pati vilkaviškietė, kuri dabar sulaikyta Škotijoje, turėjo gimdyti, tačiau apie šį kūdikį niekas nežino – jokių duomenų nėra. Apie pernai vasarį medicinos dokumentuose fiksuotą moters nėštumą patvirtino jos gydytoja, taip pat dukros mokytojai. Vykdome tyrimą, kad nustatytume, kur pradingęs pernai turėjęs gimti vaikelis, kuriam dabar kaip tik būtų sukakę metukai.“

Moteris nėštumus neigdavo

„Akistatos“ kalbinti D. kaimynai ir keli giminaičiai teigė negalį patikėti tuo, kuo įtariama I. D. – ir dėl Škotijoje aptikto negyvo naujagimio, ir dėl pernai turėto gimti kūdikio. Esą jauna daugiavaikė mama – stamboko kūno sudėjimo, todėl pastebėti nėštumą sunku.

Artimi žmonės, kartu su ja prieš 4 mėnesius sutikę Naujuosius, taip pat tikino nežinoję, jog po kelių mėnesių ji turėtų gimdyti. Smalsiausiems, ir pernai, ir šiemet užklaususiems apie vis dėlto įtartą jos nėštumą, moteris atsakiusi neigiamai ir net pyktelėjusi, kad esą skleidžiami gandai.

Vilkaviškio policijos surinktais duomenimis, apie pastarąjį nėštumą greičiausiai nežinojęs ir I. D. sutuoktinis. Bet tai dar nepatikslinta.


Rašyti komentarą...
p
pilyponis
2010-04-25 19:07:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ką, ponai, dar neišradote gyvybės čemodanų?
Atsakyti
0

n
neisivaizduojama
2010-04-25 20:23:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
as seniai zinau is kur ir kaip vaikai atsiranda...Gal ta pora saskem lovoj tegu zaidzia,jei kitaip nesupranta savo geiduliu rezultatu...
Atsakyti
0

m
mentas
2010-04-25 21:24:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau zinoma, kad pernai Inetos vaikas gime Marijampoles ligonineje, su mama jis buvo isleistas namo. Kur dabar tas vaikas, dar neatsakyta. Gali buti, kad Skotijoje kartu su visa seima, tik neuzregistruotas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų