Savaitgalį Kybartų kelio poste sulaikę dviem lengvaisiais automobiliais vežtą rusiškų cigarečių kontrabandą, o pirmadienį šio posto pareigūnai užkirto kelią dar keturiems mėginimams įvežti kontrabandines cigaretes.

Jei šeštadienį (spalio 5 d.) sulaikyto automobilio su kontrabanda vairuotojas atsipirko bauda, tai sekmadienį (spalio 6-ąją) muitininkams įkliuvusios kontrabandos gabentojai jau gresia baudžiamoji atsakomybė –mėgintų įvežti cigarečių vertė viršijo 250 MGL.

Savaitgalį Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai užkirto kelią jau tradiciniais tampantiems bandymams automobiliais – griuvenomis įvežti į Lietuvą cigarečių kontrabandos siuntas.

Pirmasis penktadienio paryčiais įkliuvo iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities važiavęs automobilio „Audi 100“ savininkas, Lietuvos pilietis D. J.

Vyriškis pasidarbavo kaip reikiant perdarinėdamas vos 1000 Lt vertės automašiną į važinėjančią rūkalų slėptuvę. Detalaus muitinio tikrinimo metu pareigūnai iš „Audi 100“ perdaryto dujų baliono, degalų bako, sėdynių atlošų, galinių durelių, taip pat – atsarginio rato, net variklio skyriaus ištraukė iš viso 3020 pakelių rusiškų cigarečių „Denim“ be banderolių. D. J. buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, cigaretės ir automobilis sulaikyti.

REKLAMA

Antrasis automobilis, Hyundai Sonata“, vairuojamas Lietuvos pilietės D. V., detaliam patikrinimui buvo sustabdytas sekmadienio popietę, apie 14 val. Maždaug tūkstančio litų vertės automobiliu irgi vežta cigarečių ‚Denim“, „Lif“, ‚Winston“ kontrabanda – jos buvo išslapstytos „Hyundai“ durelėse, slaptavietėje už galinės sėdynės, atsarginio automobilio rato vietoje.

Iš viso moteris mėgino į Lietuvą įvežti 4 620 pakelių rusiškų kontrabandinių cigarečių. Jų vertė– 33 665 Lt. Kadangi nelegaliai gabentų akcizais apmokestinamų prekių vertė viršijo 250 MGL Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199 str. 1 dalį (Kontrabanda), 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis) ir 22 str. 1 dalį (Pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų