Kručinskienės vyras atrėžė Janutienei ir kritikams: jūsų dabartinis poelgis blogesnis už pirmąjį

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ lyderis Naglis Puteikis ir partijos narė Rasa Janutienė, prabilę apie tai, kad į Seimą norinti patekti Eglė Kručinskienė vargu ar dalyvaus rinkimuose kartu su minėta politine jėga dėl paskleistų samprotavimų, sureagavo ir jos vyras Gintaras Kručinskas.

G. Kručinskas socialinėje erdvėje „Facebook“ pasidalijo įrašu, kuriame teigia, kad viešoje erdvėje paskleisti išsireiškimai apie E. Kručinskienę yra kur kas blogesnis poelgis:

„Aistroms nurimus Rūta Janutienė ir kompanija be „triukšmo ir dulkių“ išlydi savo favorite pro užpakalines duris atlikinėti atgailos darbų ir daryti gerus darbus kad vėl atgautu savo „geradarių“ pasitikėjimą. Gerbiami ponai jūsų dabartinis poelgis blogesnis už pirmjį. P.S. Neginkite Eglės nuo patyčių ji ant nieko nepyksta. Gintaras Kručinskas.

Aš Eglė Kručinskienė su Centro partija į Seimo rinkimus nekandidatuoju. Nepasitikiu šiais žmonėmis kurie mane pakvetė“, – rašė G. Kručinskas.

Portalas tv3.lt primena, kad E. Kručinskienė kiek anksčiau duodama interviu tv3.lt sakė, kad pati kandidatuoti į Seimą ji nesiveržė, ją ten kvietė tas pats N. Puteikis, kuris dabar kalba priešingai.

„Visų pirma, aš ne pati veržiausi [į Seimą], todėl nemanau, kad man vienai ir rinkimų kampaniją reikės vykdyti. Mane pakvietė Centro partija ir Naglis Puteikis. Aš turiu šią grupę žmonių ir mes kartu spręsime, kaip judėti“, – prieš porą mėnesių portalui sakė E. Kručinskienė.

Dar lapkričio 19 dieną Seimo narys Naglis Puteikis pranešė, kad Eglė Kručinskienė kartu su jo vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ mėgins patekti į Seimą artėjančiuose rinkimuose. Kartu su partija rinkimuose dalyvaus ir Rūta Janutienė, Kristupas Krivickas ir Povilas Gylys.

„Mes čia tam, kad ne tik žiniasklaidai, bet ir visai Lietuvai praneštume gerąją naujieną. <...> Eglės ėjimas į politiką yra ženklas ne tik tiems, kurie turi balsą, bet ir tiems, kurie labai ilgai tylėjo“, – spaudos konferencijoje Seime tąkart sakė R. Janutienė.

REKLAMA

Jai antrino ir K. Krivickas, sakęs, kad E. Kručinskienė turi visas pagrindines Seimo nariui reikalingas savybes.

„Tai sąžinė, padorumas, vertybinis stuburas. Su ja lobistai neturės apie ką šnekėti, nes ji balsuos pagal sąžinę“, – tvirtino K. Krivickas.

Naujienų portalas tv3.lt taip pat primena, kad visuomenė apie E. Kručinskienę išgirdo praėjusių metų rudenį. Prieš moterį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas po to, kai 2018 metų rugsėjo 29 dieną Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui. Vykstant ikiteisminiam tyrimui, tarnybos nusprendė vaikus iš E. Kručinskienės ir jos vyro paimti, o ši istorija sulaukė didelio visuomenės dėmesio.


Rašyti komentarą...
A
Alytiske
2020-02-06 22:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokina Lietuvą ta Krucinskiene, o Puteikis iš viso daro cirką,jau laikas jam rinktis žaislus iš seimo
Atsakyti
0

T
Titas
2020-02-06 22:54:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau uzknisot jus su savo Krucinskiene. Zmones sunkiai dirba, augina vaikus ir negauna nei busto nei i Seima juos kviecia. O cia tinginiai ir kasdoen apie juos raso- seimunai mat atsirado.
Atsakyti
-4

I
Irena
2020-02-06 23:15:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteriśke ,ar tu sapnuoji.Ką ten veiksi(seime).Žodžio nesurezgi,dirbti jau dabar nenori.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų