Kručinskienė pakeitė nuomonę: liepus išsikraustyti prašys būsto

Iš socialinio būsto vejama Eglė Kručinskienė sulaukė valdžios ultimatumo – išsikraustyti per 30 dienų. Prieš tai tikinusi, kad jokiai būdais nesikraustys iš dabartinių namų, dabar kaunietė svarsto persikraustyti į kitą būstą.

Naujienų portalui tv3.lt E. Kručinskienė pasakojo, kad antradienį šeima sulaukė trijų Kauno savivaldybės atstovų, kurie ir pranešė žinią – Kručinskai per mėnesį turi išsikraustyti iš dabartinių savo namų.

„Esam sukrėsti, kad mums pasakė, kad reikia išeiti“, – sakė E. Kručinskienė.

Pasak moters, savivaldybės atstovai pasiūlė šeimai kreiptis dėl naujo socialinio būsto, kuris jai būtų suteiktas.

Anksčiau tvirtinusi, kad iš namų jos ir jėga neišves, dabar E. Kručinskienė nuomonę pakeitė – svarsto galimybę pasiimti kitą savivaldybės siūlomą socialinį būstą.

„Jaučiam, kad gal reikės eiti ir prašyti to būsto, kad bent rajonas atitiktų mums. Buto aplinka mums labai netinka, mums brangu, o namų jie neturi, kad duotų. Vis tiek kažkur reikės eiti ir jie mums kažką parūpins“, – kalbėjo moteris.

Prieš savaitę su portalu tv3.lt kalbėjusi E. Kručinskienė buvo kur kas ryžtingesnė.

„Mes nesikraustysime. Kad mums ir duotų kokį laiką, tai mes nesikraustysime. Nebent jėga mus iškels“, – kalbėjo moteris.

E. Kručinskienė teigė, kad jų šeima jau sulaukė eilės gauti socialinį būstą. Savivaldybė siūlo šeimai kitus būstus, tačiau kaunietė teigia, kad jos šeima nori likti dabartiniuose namuose.

„Namas atitinka mūsų šeimos poreikius, asmenų skaičių. Mes būtent tokio būsto ir prašėme: kad būtų Panemunėje, mediniame name ir kad būtų kūrenama malkomis. Mes nenorime daugiabutyje gyventi, nes mes įsiskolintume, neįstengtume susimokėti su mažomis pajamomis“, – kalbėjo moteris.

E. Kručinskienės teigimu, jos vaikai bent kelis metus turi atsigauti nuo praėjusiais metais išgyventos dramos, tad namų pakeitimas jiems gali būti žalingas.

„Mes neturime, kur trauktis. Nebent jėga mus išvarys. Tai čia jų reikalas. Bet mes niekur neisim“, – tvirtino kaunietė.

REKLAMA

Portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias saviates apie tai, kad E. Kručinskienę norima iškraustyti iš socialinio būsto, pirmasis paskelbė Kristupas Krivickas.

„Dalinkimės! Kauno valdininkai meta Eglės Kručinskienės šeimą su vaikais iš socialinio buto į gatvę! Neregėtas Kauno savivaldybės valdininkų akibrokštas! Ką tik Eglė Kručinskienė pranešė, kad pas juos namuose apsilankė Kauno savivaldybės socrūpybos sk. atstovai ir pareikalavo apleisti jų šiuo metu gyvenamą socialinį butą! Šitiek iškankintą šeimą valdininkai terorizuoja ir iš jos tyčiojasi toliau“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė K. Krivickas.

Jo manymu, tai akivaizdus kerštas, persekiojimas ir susidorojimas su šeima, kuri nuo valdininkų savivalės ėmėsi aktyviai ginti savo pažeistas teises.

„Dabar kerštaujantys Kauno savivaldybės valdininkai ketina išmesti Eglę, jos vyrą ir du vaikučius į gatvę! Dalinkitės šia žinia, nes tik viešumas apsaugojo ir padėjo į Eglės šeimą grąžinti atimtus vaikus ir tik viešumas ir dabar gali apsaugoti Eglės šeimą nuo tolesnio valdininkų persekiojimo, susidorojimo ir patyčių!“ – rašė K. Krivickas.

E. Kručinskienė kartu su Naglio Puteikio vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ dalyvaus 2020 m. Seimo rinkimuose.

Visuomenė apie E. Kručinskienę išgirdo praėjusių metų rudenį. Prieš moterį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Vykstant ikiteisminiam tyrimui, tarnybos nusprendė vaikus iš E. Kručinskienės ir jos vyro paimti, o ši istorija sulaukė didelio visuomenės dėmesio.

Vaikų teisių specialistai teigė, kad mažamečiai iš šeimos paimti dėl jiems grėsusio pavojaus, šeimai nesutikus bendradarbiauti su policijos pareigūnais ir vaiko teisių apsaugos darbuotojais, tačiau pripažino, kad reaguojant į situaciją padaryta klaidų.

Tai, kad vaikams šeimoje buvo kilęs realus pavojus, yra pripažinęs ir teismas. Kilus skandalui, vaikai šeimai grąžinti.


Rašyti komentarą...
E
Eglė
2019-12-03 18:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur eiti, nežino Kručinskienė kur eiti, o gi kur nori, taip kaip ir visi kiti piliečiai su 2 vaikais gyvena ir galvoja patys taip ir ji turi vyrąir tegul abu galvoja kur ir kaip gyventi. Nuomokis butą ir gyvenk, arba eik dirbti imk paskolą ir pirk. Nelauk išmaldos, nes visi nori už dyką, kuom ji išskirtinė. Nieko nesuprantu, aš su dviem vaikais ėmiau paskolą ir nusipirkau, o dabar paskolą moku ir einu į darbą, ir pa Kručinskienė turi tokią galimybę - prašom "pone" ją ir pasinaudoti.
Atsakyti
-13

G
Gyncia
2019-12-03 18:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir,tokia benuomones teta,nusitaikius seiman! Baisu.
Atsakyti
-6

A
Angelina
2019-12-03 18:10:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau klausyk visokiu krivicku,jantieniu su puteikiais ...Ta saika dar neto ismokys ...
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų