Kručinskai dėkoja už žmonių dovanas – gavo net skalbimo mašiną

Šiandien niekas nepasakys, koks yra viešumo indėlis, kad Eglės Kručinskienės vaikai buvo grąžinti šeimai. Bet Vaiko teisių apsaugos tarnyba, laidos „Prieš srovę“ žurnalistų teigimu, taško šioje istorijoje kol kas nededa. Tarnybos surašė didelį pretenzijų raštą dėl išsakytų teiginių laidoje „Prieš srovę“.

Rašte teigiama, kad laidos „Prieš srovę“ rengtuose reportažuose buvo netikslumų. Rašoma, kad Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai nesilankė Eglės ir Gintaro Kručinskų šeimoje, paslaugas šeimai, pagalbos planus sudarinėjo Kauno miesto savivaldybės administracijos socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai.

Taip pat Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyrius baudžiamojoje byloje atstovavo nepilnamečiams E. ir G. Kručinskų vaikams. Jokios tendencingos medžiagos teismui neteikė. Ir dar apie tinkamai atliktus sprendimus paimti iš E. ir G. Kručinskų šeimos nepilnamečius vaikus patvirtina Kauno apygardos teismo nutartis.

„Suprantame, kad popieriniais raštais galime ilgai susirašinėti ir galbūt net įrodyti, kad iš Eglės Kručinskienės vaikus atėmė visai ne vaikų teisės, bet teismas. Taip pat gal pavyktų įrodyti, kad vaikai išvis net nebuvo atimti, o tik laikinai izoliuoti nuo tėvų. Mūsų tikslas – pasikalbėti akis į akį ir viską išsiaiškinti“, – prie Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus durų stovėdama teigė laidos „Prieš srovę“ žurnalistė Vesta Grainė.

Tačiau žurnalistė pastato durų nepravėrė. Esą Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja laiko pokalbiui su laidos „Prieš srovę“ komanda nebuvo suplanavusi.

Dėl šios priežasties būdami Kaune laidos „Prieš srovę“ komanda nepraleido progos pasikalbėti su Egle Kručinskiene. Su moterimi kalbėdama žurnalistė išsiaiškino, kaip moteris laikosi dabar, kokie jos planai ateičiai.

REKLAMA

Tiesa, Eglė Kručinskienė negailėjo padėkų tiek laidos komandai, tiek žmonėms. Esą pamatę laidos reportažus žmonės ėmė dovanoti reikiamus daiktus Kručinskų šeimai, pavyzdžiui, dovanų gauta net skalbimo mašina.

Kokias dovanas iš žmonių gavo Eglė Kručinskienė, žiūrėkite vaizdo siužete:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

 


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2020-01-11 15:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad ta šeimynėlė tikri tinginiai. Dirbkit, o ne išmaldos prašykite. Žmonės dar jauni, o nieko savo neturi. GĖDA jums !
Atsakyti
-5

i
irute
2020-01-11 16:03:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skalbenkė-ne kosminis laivas,galima iš algos nusipirkt naujutėlę nebrangią.Bet šita šeimynėlė kažkaip darbo nemyli,biesina mane tokie.
Atsakyti
-6

l
lioniukas
2020-01-11 17:10:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man būtu gėda prašinėt pagalbos pon Kručinskiene koks esi vaikams pavyzdys .Gėda du jauni žmonės negali dviejų vaikučių išlaikyt .Pripažinkim kad tai yra Lietuvos gėda kad jauni žmonės negali pasirūpint savo šeima .Auginau du pametinukus vaikus buvo nepriklausomybės pirmi metai negaudavom jokių vaikų auginimo pinigėlių bet dirbom ir išlaikėm savo vaikus , o dabar manau perdaug valstybė jumis rūpinas todėl apie darbus nė negalvojat kabot ant mūsų dirbančių galvos juk mes sunešam į biudžetą iš kurio ir išlaiko valstybė tokius tinginius
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų