Koronavirusą įveikusi Algimantė niekam nelinki užsikrėsti: buvo taip bloga, kad negalėjo išlipti iš lovos

Koronavirusu prieš porą savaičių persirgusi Algimantė Ambrulaitytė niekam nelinki užsikrėsti virusu, nes ją užklupusi liga buvo sunki ir varginanti. Mergina užsikrėtė po kontakto su sergančiuoju, nors abu asmenys laikėsi visų apsaugos priemonių.

Nors A. Ambrulaitytė dabar jau sveika, ji pasakoja sunkiai kovojusi su užklupusiu virusu. Simptomus, kurie priminė paprastą peršalimą, mergina pajuto vieną trečiadienį, būdama darbe.

„Kai pajutau, kad po truputį darosi vis blogiau ir blogiau, iš darbo išvažiavau. Viskas prasidėjo nuo gerklės skausmo, šiek tiek skaudėjo galvą. Galvojau, kad tai peršalimas. Trečiadienio vakarą pasidarė dar blogiau, sunkiai prašnekėjau, pakilo temperatūra“, – žurnalistams penktadienį pasakojo A. Ambrulaitytė.

Ketvirtadienį mergina gavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro žinutę, kad turėjo aukštos rizikos sąlytį su Covid-19 užsikrėtusiu asmeniu. Covid-19 tekstas jai atliktas dar po poros dienų.

„Bet iki šeštadienio nebuvo lengvas laikotarpis, nes temperatūrą nusimušdavau valandai su vaistais. Kadangi negali taip dažnai gerti vaistų, kelias valandas gulėdavau lovoje, sunkiai pakeldama galvą. Apie išlipimą iš lovos buvo sunku pagalvoti. Kelias dienas nieko nevalgiau, nes taip skaudėjo gerklę, kad vienu momentu seiles tiesiog spjaudžiau į bliūduką, jų net nuryti negalėjau“, – išgyvenimais dalijosi mergina.

Jos teigimu, užsikrėsti jai užteko poros valandų bendroje patalpoje su jau užsikrėtusiu asmeniu, nors jiedu ir dėvėjo visas apsaugos priemones. Ji nežinojo, kad asmuo serga.

„Tikrai nelinkėčiau niekam persirgti koronavirusu, nes man šita liga nebuvo lengva“, – sakė A. Ambrulaitytė.

Rekordinis užsikrėtimų skaičius

Per ketvirtadienį Lietuvoje patvirtintas rekordinis susirgimų Covid-19 skaičius – 2514. Nuo koronaviruso mirė 26 žmonės, penktadienį pranešė Statistikos departamentas. Per praėjusią parą pasveiko 864 žmonės.

REKLAMA

Nuo pandemijos pradžios Covid-19 šalyje užsikrėtė 69 tūkst. 582 asmenys, 40 tūkst. 926 – tebeserga, 27 tūkst. 760 – pasveiko.

Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 590 žmonių, dėl kitų priežasčių mirė 306 užsikrėtusieji.

Per praėjusią parą ištirti 11 tūkst. 693 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, bendras nuo pandemijos pradžios ištirtų ėminių skaičius siekia 1 mln. 304 tūkst. 400.


Rašyti komentarą...
M
Marius
2020-12-04 13:38:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiems debilams, kurie negia corona virusą tokių straipsnių reikia daugiau, gal kartais praregės nors kažin ar debilas gali tapti protingu, kogero ne ir pils komentarus, kad straipsnis užsakytas.
Atsakyti
-5

O
O būna dar ir taip...
2020-12-04 14:26:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dar baisiau, kai guli ligoninėj, CRB-200, be kaukės dūsti, treti antibiotikai lašinami, spjaudai krauju ir dar nežinai, kaip viskas pakryps...o namie 3 vaikai laukia...
Atsakyti
-2

T
Taip
2020-12-04 13:48:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu 100%!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų