Konservatorių patriarchas ragino neburti iš kavos tirščių

TS-LKD rinkimų štabe pasirodė ir partijos patriarchu vadinamas, pirmasis atkurtos Nepriklausomos Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis.

„Žiūriu į tą visą vyksmą iš šalies. Aš esu stebėtojas. Neplatinkit gandų, kad aš čia ką nors darau“, – kalbėjo V. Landsbergis. Anot politikos veterano, jis yra visiškai ramus dėl savo anūko G. Landsbergio.

V. Landsbergis neslėpė matantis, kad jo pavardė Gabrieliui užkrovė tam tikrą krūvį.

„Kiek aš pastebiu, tai labai trukdo. Žmogus ištisai puolamas, būdamas visai nekaltas. Matyt, tenka nešti tą sunkią pavardės naštą“, – su šypsena veide kalbėjo V. Landsbergis.

Konservatorių patriarchas sulaukė klausimo ir dėl homoseksualų partnerystės, kuriai G. Landsbergis pritaria.

„Homoseksualų partnerystė egzistuoja labai plačiai visame pasaulyje. Kaip jūs galite panaikinti tai, kas egzistuoja? Aš kiek supratau, jis pasakė, kad nemato problemos, jeigu tos partnerystės gali susiregistruoti kokiame nors „zakse“, biure“, – aiškino G. Landsbergis.

Paklaustas apie galimas konservatorių koalicijas po Seimo rinkimų, V. Landsbergis paragino neskubėti ir neburti iš kavos tirščių, mat rinkimų rezultatai dar nėra aiškūs.


Rašyti komentarą...
k
kaip ten dėl to "op" šokant per griovį?
2016-10-09 23:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsų šalyje homoseksualų partnerystė neegzistuoja .O ir visuomenė yra griežtai nusistačiusi prieš. O "visame pasaulyje" Lietuvos žmonės tos jiems nepriimtinos partnerystės ir nesiekia uždraust. Išvada: koktaus nepotizmo kūdikėlio planai su Lietuva"musiau" nelabai....,per smulku,ania senas maustytojau?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų