Kauną nusiaubus liūčiai įspėja ir kitus miestus: nurodė, kam gali kliūti

Penktadienio popietę Kauną nusiaubus liūčiai, atrodo, panašaus likimo sulauks ir kiti miestai. 

8

Žvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sudarytą žemėlapį, lietaus debesys plauks ir pro kitus miestus. 

Vakare, apie 16-17 valandą lietaus debesys sieks Alytų ir didelę dalį pietinės Lietuvos. Vėliau lietaus debesys plauks į viršų, ir apie 18-19 valandą pasieks vidurio Lietuvos ir rytinės dalies miestus, tarp jų ir Vilnių. 

Apie galimą audrą praneša ir „Grinda“.

„Kai kurios sinoptikų tarnybos prognozuoja, kad šiandien, penktadienį, apie 19 val. Vilnių pasieks trumpa ir intensyvi vasaros liūtis.

Atsižvelgiant į tai, kad kiti Lietuvos miestai gavo ne tik lietaus, bet ir krušos, Vilniuje liūties tikimybė didelė.

P.S. Lietaus debesys toliau judės Ukmergės link – 20 val. lietaus intensyvumas ten pasieks pavojingą eismui ribą. Jei tuo metu keliausite Ukmergės – Panevėžio kryptimi, labai atidžiai rinkitės saugų greitį“, – įspėja Grinda. 

Vaizdo įrašas, kaip Kauną skandino liūtis: 

Apie tai, kad penktadienio vidurdienį Kauną nusiaubė stipri kruša, pranešė portalas „Kas vyksta Kaune“. Žaliąsias miesto erdves nubalino ledukai, o pagrindinės miesto arterijos tapo upėmis – pranešama apie sunkiai pravažiuojamą Savanorių prospektą.

„Įdomu daug mašinų kreipsis į meninį lyginimą?“ – šmaikščiai apie stichiją „Kas vyksta Kaune“ grupėje praneša kauniečiai.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauną nusiaubė kruša ir liūtis

Tuo metu, kaip informuoja skaitytai, vairuotojai su problemomis susiduria ir Savanorių prospekte. „Savanorių pr. plaukia, stovi mašinos ant avarinių“, – atsiųstą vaizdo įrašą komentuoja skaitytoja.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, nuo penktadienio vidurdienio ėmė formuotis kamuoliniai liūtiniai trumpalaikiai lietūs, kuriuos lydi ir perkūnija.

Prognozuojama, kad pūs vidutinio stiprumo besikeičiančios krypties vėjas, per perkūniją vietomis vėjas įsismarkaus iki 15–17 m/s. Įdienojus temperatūra pasiskirstys tarp 20–25 laipsnių šilumos, rytiniame šalies pakraštyje kai kur gali spėti sušilti iki 27 laipsnių.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-06-11 15:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaune,Aleksote palijo labai kukliai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų