• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klaipėdos rajone sulaikytas visiškai girtas vairuotojas, kurį pareigūnai surado kapinėse. Pribloškia tai, kad beveik 3 promiles įpūtęs vyras su savimi dar turėjo nepradarytą butelį degtinės.

Klaipėdos rajone sulaikytas visiškai girtas vairuotojas, kurį pareigūnai surado kapinėse. Pribloškia tai, kad beveik 3 promiles įpūtęs vyras su savimi dar turėjo nepradarytą butelį degtinės.

REKLAMA

Bylos duomenimis, 2023 m. gruodžio 24 d., apie 19.35 val., Romas K., Ketvergių – Toleikių kaimo ribose, Klaipėdos rajone, vairavo savo automobilį „Volvo V50“, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jam nustatytas 2,92 promilių neblaivumas.

Surado kapinėse

Kaltinamasis pagal pareikštą kaltinimą kaltu prisipažino visiškai ir parodė, kad tikrai padarė kaltinime jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką.

Į policiją kreipėsi liudininkas, kuris pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „Volvo“. Jis sekė minėtą automobilį iki Toleikių kaimo.

REKLAMA
REKLAMA

Ten, Lėbartų kapinių automobilių stovėjimo aikštelėje, „Volvo“ sustojo. Pranešėjas visą laiką sekė transporto priemonę iš paskos.

REKLAMA

Iš „body“ kamera darytų vaizdo įrašų apžiūros protokolo nustatyta, kad pareigūnai atvyksta į įvykio vietą prie Lėbartų kapinių, kur juos pasitiko pranešėjas, kuris nurodo, kad automobilio „Volvo V50“ vairuotojas nuėjo į kapines.

Pareigūnai pro vartelius įėję į kapinių teritoriją pamatė vyriškį, vilkintį šviesą atspindinčią striukę. Vyriškis rankose laiko pilną nepradarytą degtinės butelį.

Nustatyta, kad tai Romas K. Pareigūno paklaustas, ką veikia kapinėse, pastarasis nurodo, kad atvažiavo aplankyti artimųjų.

REKLAMA
REKLAMA

Kartu su pareigūnu vyras išėjo iš kapinių teritorijos. Paklaustas, ar yra vartojęs alkoholinių gėrimų, jis teigė, kad „taip, vartojo prieš valandą“.

Aikštelėje stovintis pranešėjas nurodė, kad būtent šis vyriškis, t. y. Romas K. vairavo „Volvo V50“.

Pranešėjas pasakojo, kad važiuodamas iš Žiaukų k. link Ketvergių k., pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „Volvo V50“, kurį sekė iki Lėbartų kapinių automobilių stovėjimo aikštelės ir, kad jo neišleido iš akiračio iki kol atvyko pareigūnai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirmo tikrinimo su alkotesteriu metu nepavyko užfiksuoti rodmenų. Vėliau nustatomas 3,36 promilių neblaivumas. O per pakartotinį patikrinimą – 2,92 promilės.

Policijos pareigūnei Romas K. pasakojo, kad alkoholinius gėrimus vartojo su kaimynu, tada sugalvojo atvažiuoti į kapines. Kodėl būtent tuo metu, vyras paaiškinti negalėjo.

Teismo sprendimas

Teismas nusprendė Romą K. atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, netaikant užstato. Laidavimo terminas – vieneri metai. Baudžiamoji byla buvo nutraukta.

REKLAMA

Nuspręsta skirti baudžiamojo poveikio priemonę – uždrausti naudotis specialia teise, vairuoti visų rūšių transporto priemones dvejiems metams. Taip pat iš girto vairuotojo nuspręsta konfiskuoti automobilį „Volvo V50“.

Nuosprendis per 20 dienų apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmus.

Tam pranešėjui reikia gerai i knysle ivažiuoti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų