„Klaipėdos“ paviešintas faktas, kad JAV ambasada Lietuvoje skleidžia miesto įvaizdį menkinančią informaciją, susilaukė reakcijos iš Seimo.

Jau šiandien ambasadą turėtų pasiekti klaipėdiečio Seimo nario, Tarpparlamentinių ryšių su JAV grupės pirmininko pavaduotojo Vytauto Grubliausko kreipimasis, kuriame jis ragina atšaukti Klaipėdos įvaizdį žalojantį pranešimą.

Antradaienį amerikiečiai savo interneto svetainėje išspausdino įspėjimą, esą į Klaipėdą vykstantys keliautojai turėtų saugotis mieste siautėjančių rasistų.

Miesto valdžios, kaip ir į ambasadą raštą išsiuntusio V.Grubliausko, nuomone, įspėjimas neatspindi realybės.

„Nežinančiam tikrosios padėties lengvai gali susidaryti įspūdis, kad Klaipėdoje taip pat nesaugu, kaip ir Bagdade. Žinoma, uostamiestyje buvo užpulti keli kitataučiai, tačiau manau, ambasados reakcija nėra adekvati, o jos žala miestui, siekiančiam tapti turistų traukos centru, gali būti milžiniška“, - įsitikinęs parlamentaras.

V.Grubliauskas sakė negalįs suprasti, kodėl neigiamame kontekste išskiriama tik Klaipėda.

„Pirmauti turėtų NATO karius nuolat talžantys šiauliečiai. Apskritai, jeigu jau įspėja, tegul publikuoja internete visų miestų kriminalinių įvykių suvestines. Neabejoju, kad Klaipėdai tektų ne pirmosios vietos“, - piktinosi V.Grubliauskas.

REKLAMA

Dienraščiui oficialus JAV ambasados šaltinis paaiškino, kad panašūs informaciniai pranešimai peržiūrimi kartą per pusmetį. Ambasada į visuomenėje kilusį ažiotažą kol kas nesureagavo – vakar vakare grėsmingas įspėjimas vis dar gąsdino į Klaipėdą keliauti ketinančius amerikiečius.

Arnoldas  Remeika

"Klaipėda"


Rašyti komentarą...
E
Ei!
2007-06-20 10:22:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos miestuose neabejotinai yra visokiu banditėlių ir dėl to kartais gali buti nesaugu. Bet... kur jų nėra? Gal Amerikoje? Tik nejuokinkit, ten yra tokiu miestų ir rajonų, kur Klaipėda pasirodytų nepalyginamai saugesnė vieta miestiečiams ir turistams.
Atsakyti
0

a
aa
2007-06-20 09:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka, teisybe ne patinka musu seino nariui? istikruju klaipedoje yra bardakas, policininku truksta, ir p.Grubliauskui ne reiketu ziureti i Siaulius ,o rupintis SAVO miestu.
Atsakyti
0

K
Kaktusas
2007-06-20 09:56:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar eilė reaguoti Šiaullių merui, bo NATO kareivių Šiaulių gezai jau geri metai kaip nebeplumpina.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų