Jau netrukus sulauksime pokyčių: su lietumi į Lietuvą grįš ir šiluma

Trečiadienį Lietuvoje orai niekuo nenustebino – buvo debesuoti, bet ne niūrūs, pasitaikė ir pragiedrulių. Artimiausią naktį jokių stebuklų irgi nebus – vyraus debesuotas dangus, kai kur kai kada pasitaikys labai menki pragiedruliai, rūko šįkart nebus, bet dulksna kur nors visai įmanoma.

Panašiai kaip ir trečiadienį, ketvirtadienį dangų dengs neaukšti, nestori debesys, kai kur, kai kada pasitaikys prašviesėjimų ar net pragiedrulių. Gali būti, kad vietomis pasirodys ir menkas lietus arba dulksna. Vėjas pietų, nestiprus.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Vilniuje

„Kitaip tariant, vėl galėsime domėtis pilkaisiais lietuviškų orų atspalviais. Ir naktį, ir dieną bus debesuota, kai kur gali pasitaikyti pragiedrėjimų, bet jie bus labai menki. Ir naktį, ir dieną kai kur labai menkai palynos arba kris dulksna. Vėjas pietų, nestiprus. Naktį atvės iki 1–3, prie jūros iki 5 laipsnių, kur ilgėliau pragiedrės, gali būti apie 0. Dieną šils iki 3–5, prie jūros gal iki 6 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras pradės kiek daugiau lynoti. Ne nuolatos, ne po daug, bet tai šen, tai ten vis palynos arba kris dulksna. Pietų vėjas galiausiai atplukdys kiek šiltesnius orus – penktadienio naktį vyraus 3–5, dieną šils iki 5–7 laipsnių, šeštadienio naktį atvės iki 4–6, prie jūros maždaug 7, dieną šils iki 6–8, prie jūros 9 laipsnių šilumos.

Sekmadienį irgi palynos, bet bus dar truputį  šilčiau.


Rašyti komentarą...
H
Ha ha
2020-11-13 11:24:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo sulauksim silumos bet netrukus sals iki 4 salcio. Patys nezino ka raso, bele rasyt ir speliot.
Atsakyti
0

M
Močiutė
2020-11-17 16:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sinoptikai mato per palydovus! Jie mato,kaip juda debesys! Prie jūros visada rudenį - žiemą būna šilčiau!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų