Šalnos kaustys Lietuvą: kai kur bus iki 2–3 šalčio

Antradienį orai Lietuvoje buvo labai paprasti, tai yra ramūs ir pilki, kažkur iškrito dulksna, pietuose nušvito saulė. Artimiausią naktį taip ir liks – dangus bus aptrauktas žemais pilkais debesimis, pragiedruliai tikėtini tik kai kur pietuose. Vietomis suboluos rūkas, jam pakibus tikėtina ir dulksna.

Trečiadienio rytas taip pat bus ramus ir pilkas. Vietomis kybos rūkas, daug kur jis išliks iki pat vidurdienio. Dieną sklaidantis rūkui galima menka dulksna, galbūt kur nors nušvis ir pragiedruliai. Vėjas pietryčių, nestiprus.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Vilniuje

„Kitaip tariant, Lietuvoje nusistovėjo ramūs pilki orai. Ir naktį, ir dieną dangų dengs beveik vientisa pilkų debesų marška, pragiedrulių beveik nebus. Naktį subolavęs rūkas labai nenoriai sklaidysis ir dieną. Ten, kur pakibs rūkas, tikėtina ir labai negausi dulksna. Naktį atvės iki 2–4 šilumos, pragiedrėjus pietuose iki 2–3 šalčio, dieną šils iki 3–5 laipsnių“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras orai išliks panašūs, tai yra pilki, naktimis su rūku, ir naktimis, ir dienomis – su negausia dulksna. Naktimis vyraus 2–4, penktadienį prie jūros bus maždaug 5 laipsniai šilumos, bet pragiedrėjus gali pasitaikyti ir silpnai neigiama temperatūra.

Dienomis oras šils iki 5–7 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
R
Remigijus
2020-11-10 17:46:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai kad pasnigtu, butu smagiau.
Atsakyti
-3

T
Tnt
2020-11-10 17:17:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
5 buvo
Atsakyti
0

1
123
2020-11-12 15:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors prajuokinot...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų