Janutienė paliko Centro partiją ir nebeis su ja į rinkimus

Rūta Janutienė praneša palikusi Centro partiją „Gerovės Lietuva“ ir nebeisianti kartu su jais į rinkimus. Tiesa, kol kas neaišku, ar R. Janutienė savo sėkmę Seimo rinkimuose šį rudenį bandys atskirai.

„Daugiau komentarų nebus, o čia informacija: praėjusią savaitę galutinai žlugus deryboms dėl plataus nesisteminių partijų susivienijimo, mano antikorupcinės programos nuostatoms neįtilpus į rinkimų programą, atsisakiau kandidatuoti Centro partijos sąraše, išstojau iš Centro partijos, o šiandien buvau už tą savo asmeninį apsisprendimą atleista iš darbo kaip netekusi Naglio Puteikio pasitikėjimo“, – savo „Facebook“ paskyroje ketvirtadienį rašė R. Janutienė.

Taip pat Seimo narys Naglis Puteikis R. Janutienę atleido iš padėjėjos pareigų Seime.

Daugiau informacijos R. Janutienė žada pateikti vėliau.

Portalas tv3.lt primena, kad pernai rudenį Centro partija persivadino į Centro partiją „Gerovės Lietuva“ ir pranešė ketinanti dalyvauti Seimo rinkimuose kartu su žymiais veidais.

Tąkart partijos pirmininkas N. Puteikis pristatė sąrašo, vesiančio partiją į 2020 metų spalį vyksiančius Seimo rinkimus, lyderius: žurnalistę Rūtą Janutienę, televizijos laidų vedėją ir prodiuserį Kristupą Krivicką ir politiką Povilą Gilį.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.  


Rašyti komentarą...
j
jo
2020-07-23 18:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra toks pasakymas -boba iš ratu ,ratams lengviau...
Atsakyti
-3

A
2020-07-23 19:18:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesiseka varkšui Puteikiui,ką tik sumasto,nieko nepadaro
O jug jis nieko ir nedirba tame seime,ti ruošiasi sekantiems rinkimams
Atsakyti
-2

V
Virgis
2020-07-23 19:45:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai vis tik susipjovėt,nu...vat, negalit rūpūžės, pakęst vienas kito, nors tu ką, matėsi iš karto,kad vienas kitam pagatavi glandas iškąst.Tai dabar trina rankas konservai ir kitos sisteminės partijos...nu ką,galiu padakyt tik vieną-balvonai....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų