Įvertino Kukuraitį – jį kritikuoja ne tik Nausėda

Laikinasis socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis buvo ant kilimėlio pas prezidentą Gitaną Nausėdą. Šalies vadovas priekaištauja L. Kukuraičiui dėl lyderystės stokos Lietuvai tebeskendint pagal skurdo rodiklius ES dugne, tačiau G. Nausėda nėra vienintelis, kuris turi kritikos L. Kukuraičiui. Pastarasis sako vienas nieko negalįs padaryti ir prašo prezidento pagalbos ieškant daugiau pinigų socialinei apsaugai. 

Iki šiol būtent dėl L. Kukuraičio darbo vyriausybėje Prezidentas labiausiai abejojo. Tačiau L. Kukuraitis neketina užleisti kėdės kitam: „Visi ministrai nusiteikę dirbti toliau, nes darbai nebaigti.“

Tuo metu žmonės Kukuraičiui žeria priekaištus – ir dėl skandalingos vaiko teisių reformos, ir dėl mažų išmokų:

„Truputį pensija pridėta, ir viskas."

„Visa sistema sukurta, mūsų finansinės galimybės, kol bus tokia baisi korupcija, nieko pas mus Lietuvoje nebus."

„Jam sunku buvo pradžioje. Nedirbęs tokio darbo, kažkur kunigėliams tarnavo. O dabar jau įsiėjęs žmogus. Naują paims, tas kol, tai ir rinkimai ateis. Tegul žmogus toliau dirba."

„Visumoj jis prastokas. Vien dėl tų vaikų iš šeimos, paimti – nepaimti, blaškosi. Ne."

„Reikia keisti, energingesnio reikia žmogaus."

Ir Prezidentas iš L. Kukuraičio pasigenda lyderystės mažinant šalyje skurdą, ginant senjorų, neįgaliųjų, vaikus auginančių šeimų interesus. Kiek L. Kukuraičiui liko vilčių išlikti atnaujintoje vyriausybėje, tebėra neaišku. G. Nausėda su L. Kukuraičiu, pasak prezidento patarėjo, susitiko aiškintis ne to. Iš L. Kukuraičio prezidentas pareikalavo atsakymų, kaip gelbės skurde skęstančius lietuvius ir nurodė aktyviai ieškoti pinigų socialinei apsaugai.

„Visiems ministrams reikia lyderystės, ypač šiuo laikotarpiu iki rinkimų likus nedaug laiko. Be abejo, šioje srityje, kur turime tiek daug problemų, lyderystė yra ypatingai svarbi ir jos turi būti imtasi", – sakė prezidento patarėjas Simonas Krėpšta.

REKLAMA

L. Kukuraitis prieš 1,5 metų sukėlė pasipiktinimo audrą nusifotografavęs šalia tėvų smurtą patyrusio Matuko kapo ir viešai išplatinęs šią nuotrauką. Tačiau dabar L. Kukuraitis mėgina atmesti prezidento kritiką dėl lyderystės stokos. Jis tikina nebesiekiantis žiniasklaidos dėmesio ir daug daug dirbantis tylomis.

„Diskusijoje ne kartą lyderystės terminas buvo naudojamas. Pripažįstu, mano lyderystė yra daugiau darbai negu šokimas į trasą būti pirmuoju pirmuose puslapiuose. Mano lyderystė, kad ministerija dirbtų ir padarytų rezultatus. Ministerija, žmonės, kurie dirba kalba, kad vienu metu mes nesam tiek reformų darę. Reiškia, pavyksta", – sako jis.

Ir ne tik prezidentas priekaištauja, ką ministras veikė beveik trejus metus, kad Lietuva pagal skurdo rodiklius nusmuko į ES dugną. Būtent tuo piktinasi ir ekspertai. Opozicija priekaištauja ministrui ne tik dėl to, kad jis šalyje sukėlė baimę dėl vaikų paėmimo iš šeimų, bet ir kad nesusitvarko su parazituojančiomis ir valstybės lėšas eikvojančiomis socialinėmis įmonėmis.


Rašyti komentarą...
T
Taip
2019-08-02 21:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kukuraitis dirba pagal savo pavardę Kuku Kuku raitis tautos tarnas aliosa !!!
Atsakyti
-1

Z
Zuzana .
2019-08-03 10:51:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jau reiskiasi viska zinantis visagalis proto bokstas . Ekonomika smunka ir smuks .atlyginimai kils . o kainos dides . VALIO ......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų