Įspėjimas emigrantams: pasitikrinkite, ar nesate skolingi

"Sodrai" už privalomą sveikatos draudimą šalies gyventojai įsiskolinę apie 100 mln. eurų - spėjama, kad didžioji dalis skolininkų - emigrantai, rašo naujienų portalas 15min.lt.

"Manome, kad daugelis ilgalaikių skolininkų yra išvykę iš Lietuvos. Tai rodo ir tas faktas, kad daugeliui iš jų per pastaruosius kelerius metus neprireikė nemokamos sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje. Nemokamai paslaugomis jie negali pasinaudoti būdami skolingi PSD", - sakė "Sodros" Įmokų skyriaus vedėjas Laimonas Rudys.

Šiuo metu PSD mokesčio įsiskolinimai bent už vieną mėnesį siekia apie 100 mln. eurų, kai praėjusių metų kovą ši suma buvo maždaug 80 mln. eurų.

 


Rašyti komentarą...
Q
Q
2018-04-19 10:26:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jei nesinaudoji paslaugomis, už ką esi skolingas, o jei skolingas, tavęs niekas negydys.Dabar turi susirasti darbą, pusę metų dirbti be be atlyginimo, kad atiduoti iš ORO prikabinta skolą.Taip žmonės ir klampinami, nes Sodra reketuoja sumoketi PSD reketą, ištustinant banko sąskaitas, bet valgyt btai norisi, tai vėl krentama į skolas.
Atsakyti
0

A
Algirdas
2018-04-19 11:22:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vienoje salyje nera tokiu nesamoniu kur uz nieka reikia moketi, nebeturi is ko plest tai ir prisigalvoja visokiu nesamoniu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų