Neblaivų iš Londono į Kauną atskridusį keleivį pasieniečiams teko tramdyti ašarinėmis dujomis ir surakinti antrankiais.

Pirmadienį vakare Kauno oro uoste dirbančius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnus oro uosto operatyvinis dispečeris informavo apie konfliktą iš Londono atskrendančiame lėktuve. Jo įgulos nurodymams nepakluso ir netinkamai elgėsi vienas iš keleivių, keldamas pavojų skrydžio saugumui.

Vos tik lėktuvas nusileido Kaune, į jį pakilo du pasieniečiai. Salone jie išvydo akivaizdžiai neblaivų vyrą, kuris beveik nesiorientavo aplinkoje. VSAT pareigūnų išvestas iš lėktuvo ir lydimas į tarnybines patalpas keleivis necenzūriniais žodžiais plūdo pasieniečius, jiems grasino. Net ir sunkiai stovėdamas ant kojų jis priešinosi pareigūnams.

Paaiškėjo, kad tai Anglijoje šiuo metu nuolat gyvenantis, Jonavoje registruotas lietuvis.

Pasieniečių uždarytas į laikino sulaikymo kamerą jis ir toliau elgėsi agresyviai. Vyras spardė kameros duris, daužė čia stovintį gultą, triukšmavo. Kai į kamerą įėję pasieniečiai jam nurodė liautis, girtas chuliganas kelis kartus bandė smogti VSAT pareigūnams. Tuomet šie panaudojo ašarines dujas ir sulaikytąjį surakino antrankiais.

Netrukus į oro uostą atvyko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kuriems pasieniečiai perdavė Anglijoje gyvenantį jonaviškį.


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2011-12-27 10:56:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labiau su bananais sumuse negu su dujom.
Atsakyti
0

d
daktaras
2011-12-27 20:13:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia biaurybe reikai taip atpyzdinti ,kad neatsimintu lietuviu kalbos .Jis ne pilietis ,tai prostitutes ir kalinio aborto auka .Parasykit , kur tokiu rast ,mes ji kastruosim ,kad neturetu uteletu palikuoniu
Atsakyti
0

s
sisi
2011-12-28 11:45:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
suda grande ir sunkiai dirbe gryzta pasirodyti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų