Ir vėl „Via Baltica“: dėl neleistino „Nissan“ manevro vilkikas su pavojingu kroviniu nulėkė į griovį

Antradienį, apie 10 val., kelyje Via Baltica A5, atkarpoje Kaunas Marijampolė, Kazlų Rūdos savivaldybės ribose, liudininkų teigimu balninis vilkikas „Scania“ su puspriekabe cisterna nulėkė nuo kelio, praneša Lietuvos automobilininkų sąjunga.

8

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: vilkiko avarija kelyje „Via Baltica“

Paaiškėjo, kad technine alyva krautas vilkikas, judėdamas Marijampolės kryptimi, priekyje savęs pamatė ta pačia kryptimi judantį, į kairę susiruošusį sukti Nissan automobilį (toje vietoje sukti į kairę draudžiama).

Vengdamas susidūrimo su lengvuoju automobiliu Latvijos pilietis vilkiko vairuotojas krautą sunkiasvorį sąstatą nukreipė kuo dešiniau važiuojamosios dalies krašto. Laimei susidūrimo pavyko išvengti, deja, vilkikas su cisterna nuslydo nuo kelio ir apvirto. Krisdamas ant šono galvą susižalojo vilkiko vairuotojas.


TAIP PAT SKAITYKITE:

Tragiška avarija kelyje „Via Baltica“: į nevaldomą BMW rėžėsi vilkikas, yra žuvusių


„Nissan“ vairuotojas pamatė, kas nutiko ir eismo įvykio vietoje liko laukti policijos pareigūnų. Dėl galimai pavojingo krovinio į vietą budėti atvyko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, kitos tarnybos atsakingos už ekologiją.

REKLAMA

Įmonės vežusios krovinį savininkai iš Rygos išsiuntė autocisterną į kurią bus perpompuoti galimai aplinkai pavojingi techniniai skysčiai.

Pagalbos kelyje įmonei iš Kauno cisternos, nei perpompuoti, nei atversti nepavyko.

Policijos pareigūnai eismą keliu A5 "Via Baltica" atnaujino. Ir išvyko.

Vairuojus, važiuojančius nuo Kauno link Marijampolės raginame būti atidiems, kadangi ant važiuojamosios kelio dalies vis dar stovi autocisterna, į kurią buvo ketinama perpompuoti techninę alyvą.

Kokių veiksmų toliau imsis vietoje esantys asmenys, dar neaišku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų