Bylą dėl dukters pralaimėjusi klaipėdietė Inga Rinau įrašyta tarp kandidatų į Seimą Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) rinkimų sąraše, ji įrašyta 30-uoju numeriu.

Pagal liberalcentristų tarybai pateiktą sąrašą, partiją į Seimą ves partijos pirmininkas Artūras Zuokas, antruoju įrašytas Seimo pirmininko pavaduotojas Algis Čaplikas, trečiuoju ir ketvirtuoju parlamentarai Vytautas Bogušis ir Raimondas Šukys, penktuoju - Vilniaus savivaldybės narys Žilvinas Šilgalis, šeštuoju - buvęs Palangos meras Raimundas Palaitis, septintuoju - vidaus reikalų ministras Regimantas Čiupaila, aštuntuoju - Tauragės savivaldybės narė Irena Ričkuvienė, devintuoju - Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius, dešimtuoju - stipriausiu planetos vyru tituluojamas Žydrūnas Savickas.

Antrajame dešimtuke - kultūros ministras Jonas Jučas, vidaus reikalų viceministras, buvęs Vilniaus vicemeras Algimantas Vakarinas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Gintautas Kėvišas, parlamentaras Saulius Lapėnas, partijos atsakingasis sekretorius, eksparlamentaras Klemensas Rimšelis, vidaus reikalų ministro patarėjas, buvęs Kauno miesto meras Arvydas Garbaravičius, Seimo nariai Rimantas Remeika ir Arminas Lydeka.

Šį sąrašą šeštadienį patvirtino LiCS taryba. Tarybos posėdyje buvo pristatyta ir partijos rinkimų programa, kuri pavadinta "Geresnė Lietuva".

REKLAMA

A.Zuokas apibūdindamas šią programą po posėdžio žurnalistams sakė, jog bus siekiama, kad iki 2015 m. Lietuva pagal gyventojų laimingumo indeksą atsidurtų tarp 15 pirmųjų šalių (šiuo metu Lietuva užima 106 vietą), taip pat tarp 10-ies mažiausiai korumpuotų.

Partija taip pat žada iki 20 proc. suvienodinti visų gyventojų pajamų mokesčių tarifą, reorganizuoti kai kurias ministerijas bei departamentus funkcijas įkuriant dvi naujas "veiksmo ministerijas", tačiau tikina, kad tai nepadidintų biurokratų skaičiaus.

Partija pasisako už mažesnius mokesčius, didesnę privačios iniciatyvos laisvę, geresnes galimybes dirbti ir užsidirbti. LiCS įsipareigoja iki 1500 Lt padidinti socialinio draudimo pensijos dydį, sumažinti gyventojų pajamų mokesčio tarifą iki 20 proc., išlaikyti proporcinę pajamų mokesčių sistemą.

"Partijos žada įvairiais populistiniais būdais sumažinti kainas. Kainos nemažės. Nebus pigesnių dujų, benzino. Bet gali būti didesni atlyginimai ir pensijos", - sakė liberalcentristų pirmininkas..

A.Zuoko teigimu nors užsienio politikoje numatoma remti Ukrainos ir Gruzijos euroatlantinę integracija, tačiau būtina siekti geros kaimynystės su Rusija.


Rašyti komentarą...
l
litas
2008-08-30 15:41:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
kvaila per visa galva, tokia partija pasirinkus..
Atsakyti
0

B
B E G Ė D Ž I A I
2008-08-30 16:43:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAIP DRISOTE KAIP DRISOTE KAIP DRĮSOTE K L A U S I U TOKIĄ MAMĄ TIK 30 NR DAR KARTĄ KLAUSIU KAIP D RĮ S O T E AR ILGAI IGNORUOSITE TOKIĄĄĄĄĄĄ MAAAAMĄĄĄĄ
Atsakyti
0

T
TT
2008-08-30 17:01:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suprantama.. Tikslas pateisina priemones.Partinis LR turi didesnes teises ir užtarimą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų