Greta Kildišienė ginasi baigiamąjį darbą: „turėkit nors kiek žmogiškumo"

Pirmadienis Seimo narei Gretai Kildišienei – kaip niekad atsakingas. Šiandien ji ketina įteikti prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) nutraukti jos kaip Seimo narės įgaliojimus. Be to, pirmadienio rytą ji dalyvauja studijų baigiamojo darbo gynime.

G.Kildišienė atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su R.Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“. Be to, paaiškėjo, kad ji nuo partijos bendražygių nuslėpė, jog prieš dešimtmetį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galbūt jos iš darbovietės pasisavintų lėšų. Tyrimas nutrauktas, atlyginus žalą.

Visgi, moteris sulaukė ir daug klausimų dėl savo išsilavinimo, kadangi jos biografijoje buvo nurodytos teisės studijos Vilniaus kolegijos teisės fakultete. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad tokio fakulteto kolegijoje nėra ir Seimo narė ten studijuoja Mados technologijų ir verslo studijų programos nuolatinėse studijose.

Sausio 23 d. šios programos studentai Menų ir kūrybinių technologijų fakultete ginasi savo baigiamuosius darbus. Į gynimus G. Kildišienė atvyko su mažamete dukrele.

Pristatydama savo baigiamąjį darbą, Seimo narė sunkiai tvardė emocijas ir ašaras, sunkiai rinkdama žodžius. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Greta Kildišienė ginasi baigiamąjį darbą: „turėkit nors kiek žmogiškumo"

Ji paprašė suprasti ją ir "turėti nors kiek žmogiškumo, nes ir taip labai sunku", - to ji paprašė susirinkusių žurnalistų. 

Savo darbe G. Kildišienė rėmėsi UAB "Greta Gretos" įmone.

Ji gynimo komisijai teigė, kad tik šiandien pamatė recenzento klausimus, todėl labai sunku atsakinėti. Daugiausiai kritikos parlamentarė gavo dėl netinkamai suformuluotų išvadų. Ji buvo paprašyta apskritai paaiškinti, kas yra išvados ir kaip ji supranta, kas turėtų būti baigiamojo darbo išvadose.

Be to, kritikos G. Kildišienė gavo itin daug dėl idėjos pritaikomumo, komisija pristatytą darbą vadina paskaičiuotą nerealiai. Ir negailėjo nei kritikos, nei klausimų. 

Pati G. Kildišienė teigė, kad ją labiausiai trikdo žurnalistų dėmesys. Ji net atsisakė komentuoti kaip plėtotų ir vystytų idėją toliau, "nes šiuo metu ją išgirstų visa Lietuva". Ir savo planų ji dabar jokių nenori atskleisti. 

REKLAMA

Nors G. Kildišienės kurso kolegės neslėpė pasipiktinimo žurnalistų dėmesiu, kai kurios pritarė, kad nereikia pamiršti, jog šis žmogus išrinktas į Seimą kaip tautos balsas.

Po gynimų moteris tiesiog nuėjo į vieną kabinetą ir iš jo kol kas neišeina. Kolegijos darbuotojai ir bendruomenė taip pat nekalbūs - nieko nenorėjo komentuoti. Vėliau G. Kildišienė su dukra skubiai paliko kolegijos pastatą.

 


Rašyti komentarą...
s
sakes
2017-01-23 10:22:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
piz***... zmones baige mokslus pagal specialybe negauna darbo, o cia madiste i seima pireme ir niekas nepastebejo kad nera tokio fakulteto kuriame ale ji mokesi... cirkas
Atsakyti
-6

N
Nebūtų melavusi,
2017-01-23 11:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad teisininkė, niekas dabar nesmalsautų, ar baigs nors tokius mokslus. Jeigu jau diplomuota teisininkė nebūtų apsiskelbusi- niekam jos mokslau kolegijoje nerūpėtų. Vienžo, nieks kits čia nekalts, mergužėle, tik pati.
Atsakyti
0

a
aporonijus
2017-01-23 11:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
pirmiausiai neturint tam tikro išsilavinimo nereikia lįsti į seimą.Norėjo tapti "žvaigžde" vat ir tapo, tik kita medalio puse kuriai turėjo būti pasiruošusi. Galvojo Karbauskis išgelbės? neeee..... gerai kad dar egzistuoja facebook puslapis, o tai vėl viską nutylėtu.....
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų