Gaisras Vilniuje: įtariama, kad jį sukėlė daugiabučio gyventoja, padegusi kaimynės duris

Vilniuje, Gerosios Vilties gatvėje, kaip įtariama, kilus gaisrui po padegimo, ugniagesiai gelbėtojai žmones kėlė pro langą.

7

„Buvo šeši išgelbėti – du autokopėčiomis iškelti pro langą, o keturi išvesti per laiptinę“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijos koordinavimo centro budėtojas.

Trečiadienio vakarą, 21.17 val., Bendrajame pagalbos centre buvo gautaspranešimas, kad Vilniuje, Gerosios Vilties gatvėje 1 numeriu pažymėtame bendrabučio tipo penkių aukštų name, dega butas trečiame aukšte.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje užsidegė butas

Atvykę ugniagesiai kelis žmones iškėlė autokopėčiomis, kitus vedė per laiptinę, dar kiti namo gyventojai buvo paraginti patys išeiti iš pastato. „Iškelti autokopėčiomis žmones reikėjo, nes koridoriuje buvo dūmų, jie negalėjo patys eiti“, – BNS sakė budėtojas.

Įtariama, kad gaisrą sukėlė 66 metų moteris, padegdama kaimynės buto duris. Policijos departamentas skelbia, kad įtariamoji dėl apsinuodijimo dūmais paguldyta į ligoninę.

Per gaisrą apdegė padegtos buto durys bei sudegė laiptinės koridoriaus apdaila, instaliacijos, apdegė kitų butų durys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Yra įtarimų, kad gaisrą sukėlusiai moteriai galėjo sutrikti psichika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų