Apie galimą finansų ministro Algirdo Šemetos, kuris greičiausiai bus eurokomisaru, įpėdinį koalicija dar nesvarsto, teigia Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas.

Pasak A. Zuoko, trečiadienį per susitikimą su koalicijos partneriais apie naujojo finansų ministro kandidatūrą nekalbėta. Nesvarstyta ir realiausios A. Šemetos įpėdinės - Finansų ministerijos sekretorės Ingridos Šimonytės kandidatūra.

"Gerbiama I. Šimonytė yra tikrai gera specialistė, turinti didelę darbo patirtį Finansų ministerijoje. Tačiau, žinote, čia kaip ir krepšinio komandoje - jeigu nėra gero trenerio, tai susirinkite žvaigždes, bet čempionato nelaimėsite. (...) Viskas priklauso nuo komandos trenerio", - paklaustas, kaip vertina galimą ministrę, sakė A. Zuokas.

Premjeras Andrius Kubilius neatskleidžia, kas taps naujuoju eurokomisaru, pakeisiančiu išrinktąją Prezidentę Dalią Grybauskaitę, tačiau neneigia, kad juo gali tapti realiausiu kandidatu laikomas finansų ministras A. Šemeta. Tuo tarpu išrinktoji Prezidentė patvirtino, kad jos įpėdinis Briuselyje bus A. Šemeta, primena ELTA.

A. Šemeta trečiadienį kartu su Premjeru Andriumi Kubiliumi vyksta į Briuselį, Europos vadovų tarybos posėdį. Manoma, kad A. Šemeta vizito metu susitiks su Europos Komisijos prezidentu Žozė Manueliu Barozu (Jose Manuel Barroso) ir bus pristatytas kaip kandidatas į eurokomisarus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų