Egzekucija Šiauliuose: merginos filmavo žiauriai mušamą auką – įrašą paskelbė internete

Šokiruojantis lietuvių žiaurumas. Šiaulių policija tiria nufilmuotas paauglių muštynes. Kaip smurtaujama prieš nepilnametę, vaizdą išplatino internautas. Pareigūnai aiškinasi, kas ir prieš ką smurtavo. Gali būti, kad už smurtą teks atsakyti mušeikos tėvams, mat spėjama, kad mušeika ir auka gali būti ir mažametės.

Šiaulių policijos pareigūnus pasiekė štai tokie vaizdai. Ant pastato stogo esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje galimai nepilnametė muša panašaus amžiaus merginą. Iš sklindančių garsų galima spėti, kad taip aiškinasi kažkokius santykius. Matyti, kad smurtautoja ne viena – akivaizdu, egzekucijai buvo ruoštasi - ji filmuojama.

Gavę filmuotą medžiagą iš žurnalistų, pareigūnai surado ir daugiau informacijos. Aiškinamasi, ar ji teisinga.

,,Kadangi komentaruose sakoma, kad veiksmas vyksta Šiauliuose, buvo įvardintos pavardės neva šiauliečių, tai šitą vaizdą perdavėme Šiaulių PK ir dabar pirma užduotis identifikuoti merginų asmenybes, ar tikrai čia, kur įvardintos komentaruose“, - nurodė Šiaulių AVPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiurpinantys papauglių mergaičių smurto vaizdai

Jeigu paaiškėtų, kad paauglės jau gali atsakyti už savo veiksmus – bausmės vienokios, jeigu tai beveik mažametės - teks atsakyti jų tėvams. Jei tikėsim komentatoriais, mušeikai 14 metų.

,,Jeigu mergaitė smurtautoja bus pilnametė, tai jai taikoma baudžiamojo poveikio priemonės, jeigu mergaitė neturi 16-kos metų, baudžiamos priemonės negalimos, tai tada atsakomybė teks jos tėvams už vaiko nepriežiūrą“, - tvirtino Šiaulių AVPK atstovė spaudai.

Svarstoma, kaip turėtų atsakyti ir egzekuciją filmavęs bei smurto vaizdus išplatinęs asmuo, nors jei ne jis, smurtautojai ir toliau galėtų jaustis ramūs. Kada tai vyko, irgi kol kas neaišku. Iš aplinkos galima spėti, kad muštynės vyko ne šiandien.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
T
Tautvydas
2017-10-10 07:45:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visu pirma, manau reiktu mazinti atsakomybes amziu, nes tiek ziauriu dalyku padaro iki 16 metu, ir jiem visiskai jokios atsakomybes. Sumusiau, nuzudziau, o tevai sumokejo bauda, arba neturejo is ko ir nesumokejo. Byla baigta. O jie ir toliau daro ta pati iki pilnametystes, kada pagaliau gales uz savo veiksmus atsakyti. Nors gerai pagalvojus, tai bausmes irgi juokingos. Ta pati gauna uzmuses zmogu ar visam gyvenimui suluosines, ir ta pati gauna apsivoges ar permiegojes su nepilnameciu.
Atsakyti
-1

M
Matyt,
2017-10-09 21:31:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel ruja,bernais nepasidalina. Keista,kad iki siol tylejo. Juk ta mergina turejo gryzti su melynem ir ispestais plaukais. O tu nebekliedek.
Normalus zmones vaikus moko gintis,o ne musti.
Atsakyti
-1

N
Nuomone
2017-10-09 20:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tevams didele bauda, mergoms pasedeti vienutej reiketu, praeitu noras mustis.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų