Dienos be vakaro negirkite: naktys pavasario tikrai neprimins

Lietuvoje pirmadienį – pilki orai. Artimiausią naktį jie irgi bus tokie, pragiedrulių mažai. Kai kur palynos ar kris šlapios snaigės. Daug kur rūkas, plikledis, silpna lijundra. Dieną debesuota su menkais pragiedruliais, vietomis trumpai palis.

Oras naktį lėtai vės ir galiausiai paryčiais įsivyraus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio, iš čia daug kur plikledis, silpna lijundra, bet vietomis liks iki 1 laipsnio šilumos. Dieną oras pamažu šils ir popiet vyraus 5–7, rytuose kai kur apie 8 laipsnius šilumos.

„Kitaip tariant, artimiausią naktį vyraus švelni žiema, dieną – švelnus pavasaris. Tai šen, tai ten vis palis ir naktį, ir dieną, kai kada su šlapiom snaigėm. Naktį rūkas, plikledis ir silpna lijundra. Naktį vyraus menkas šaltukas, dieną – 5–7 šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienį kai kur bus kritulių – naktį truputį pasnyguriuos, dieną bus mišrių kritulių. Naktį vėl plikledis, rūkas, vietomis silpna lijundra. Oro temperatūra keisis nedaug – naktį vyraus menkas šaltukas, prie pat jūros apie 1 šilumos, dieną bus apie 4–6 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį sustiprės šiaurinių krypčių vėjas, todėl orai taps žvarbesni. Ir naktį, ir dieną vietomis truputį pasnyguriuos. Naktį vyraus jau 2–4 laipsniai šalčio, dieną 2–4 šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų