Darželis Kaune šventes pasitiko kitaip – su Kalėdų seneliu sveikinosi per langus

Kaune įsikūręs lopšelis-darželis pandemijos nepabūgo ir savo auklėtiniams surengė nors ir nuotolinę, bet ne ką mažiau linksmą kalėdinę šventę. Vaikai Kalėdų senelio ir jo padėjėjų gyvą pasirodymą stebėjo per darželio langus. Darželio auklėtoja tvirtina, kad niekas nesitikėjo, jog tokio tipo renginys gali atnešti tiek daug gerų emocijų.

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame jis pasidalino istorija apie Kauno lopšelio-darželio „Spindulys“ auklėtiniams sukurtą Kalėdinę šventę.

„Kai spaudoje mirga daug pesimistinių pandeminių nuotaikų, daug liūdnų žinių ir žinučių, Kauno pedagogai pasistengė pagal visą saugumo protokolą, neatimti iš darželinukų kalėdinės šventės. Niekas nesitikėjo, kad taip puikiai pavyks, kad tiek gerų emocijų atneš kitokio formato renginys.

Norime pasidalinti, pasidžiaugti, kad viskas yra įmanoma, tik reikia labai labai norėti, pasistengti ir tikėti”, – rašoma laiške.

Darželio direktorė Violeta Bružienė taip pat dalinasi panašiu sentimentu. Jos teigimu, šių dienų situacija yra tikrai neeilinė, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis verta ieškoti kūrybingų sprendimų.

„Šventes norėjosi organizuoti taip, kad vaikai kuo mažiau pajaustų tai, ką mums atnešė covidas.

Mokytojos labai kūrybingos. Aš visada sakau, kad nežinau, kiek dar yra tokių profesijų, kur reikia turėti tiek daug kompetencijų. Mokytojos ir vaidina, ir šoka, ir muzikuoja. Mūsų menininkė yra labai aktyvi ir pasiūlė scenarijų iš vaikams gerai žinomo filmuko. Vaikai šitą filmą labai myli ir mūsų langai tokia tema dekoruoti“, – pasakoja darželio direktorė.

Šventės scenarijus buvo kurtas pagal gerai visame pasaulyje žinomą animacinį filmą „Ledo šalis“, o personažus įkūnijo ne kas kitas, o pačios darželio auklėtojos. 

„Kai personažai pasirodė mūsų kieme, tai jie tikrai buvo labai džiaugsmingi ir patenkinti. Mus labai žavi, kad netgi vaikai dideli, priešmokyklinukai, labai įsijaučia į įvairius scenarijus. Labai gražu žiūrėti, nes mes suaugę to taip nesugebam.

Mes turime galimybę, kurios daugelis šiuo metu neturi. Mes matome vaikus, matome tikrą džiaugsmą, tikrą emociją. Vaikai išlikę tokie patys, kaip ir iki covido. Mums labai smagu, kad galime juos apsaugoti nuo tokios situacijos ir suteikti jiems džiaugsmo“, – tv3.lt sako V. Bružienė. 


Rašyti komentarą...
G
G MJ
2020-12-23 20:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuoliai ..
Atsakyti
0

K
Kur šaunuoliai
2020-12-26 08:15:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
SĖDĖKIT TIK NAMIE šaunuoliai !!!!!!!
Atsakyti
0

S
SIaubas
2020-12-26 08:21:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
SIAUBAS!!!!
TAI KAS TAVO SMONYT REKOMENDACIJŲ LAIKOSI???
PILNI LANGAI SVETIMŲ ŪKIŲ VAIKŲ!!!!!!

BET UŽTAI PIRMA VIETA EUROPOJE!!!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų