šventės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šventės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šventės“.

Padovanojus vokelį ima gėda? Pasakė, kiek į jį įdėti, kad netektų raudonuoti

Gavus pakvietimą į įvairias asmenines šventes dažnai sukirba klausimas – ką gi dovanoti? Paskutiniu metu žmonės mieliau renkasi didesnes ir įsimintinas šventes, kuriose dalyvauja didelis artimųjų ir draugų būrys: nuomojama sodyba, užsakomas maistas, kai kada netgi samdomi ir šventės koordinatoriai bei dekoratoriai. Visgi tai nemažai kainuoja, todėl artimieji, suprasdami finansinę naštą, kartais renkasi dovanoti pinigus.
2024-02-27

Infliacija pasiekė ir dantukų fėją – vaikai po pagalve randa 70 eurų kupiūras ir dizainerių papuošalus

Kai iškrenta pirmieji dantys, vaikai turi šansą kaip reikiant pralobti – po pagalve atsiranda ir 70 eurų kupiūros, ir dizainerių kurti papuošalai, kurių kaina gali siekti net 2 tūkst. eurų. Tačiau tėvai pasiryžę žengti vienu žingsniu toliau – vakarėlius rengia, kai vaikas išmoksta naudotis naktipuodžiu.
2024-02-25

Fejerverkų prekiautojai: žmonių požiūris keičiasi

Naujieji metai šiemet buvo pasitikti tyliau, nes keičiasi žmonių bei miestų valdžios požiūris į fejerverkus, sako prekiautojai. Nepaisant to, kad žmonėms patinka fejerverkai, metų sandūros naktį į dangų jų iššauta mažiau.  Fejerverkais prekiaujančios įmonės „Hestia Baltic“, valdančios prekės ženklą „Raketa.
2024-01-07

Marijampolėje tęsiasi Kalėdų šurmulys: net ir po švenčių žmonės kviečiami pasimėgauti žiemos pasaka

Kai šiandien, Trijų Karalių dieną, dauguma atsisveikina su kalėdiniais atributais ir uždaro šventinį maratoną, Marijampolė nusprendė prasitęsti šventes. Ne tik centrinė eglė mieste stovi, viskas dar švyti, blizga, bet prieš kelias dienas atsirado ir ledo skulptūrų. Miesto valdžia sako, kad iš tiesų pratęsė šventes – kaip kompensaciją. Per Kalėdas nuvirto miesto eglė ir taip buvo sugadintos šventės. Užtat dabar ir švęs ilgai.

Sandra Skorupskaitė prakalbo apie naujus namus ir kodėl šventes sutiko toli nuo jų

Ką tik praūžusios gražiausios metų šventės Dubajuje gyvenančiai verslininkei Sandrai Skorupskaitei praėjo magiškai. Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi moteris jas atšventė toli nuo namų, o Naujuosius metus pasitiko su ambicingais tikslais.  Naujienų portalui tv3.lt S. Skorupskaitė atskleidė, kad visas didžiąsias metų šventes sutiko ne namuose Dubajuje, o Austrijoje. Tačiau net ir esant toli nuo namų, prie šventinio stalo sėdėjo visa verslininkės šeima.
2024-01-06

Pasakė, ką po švenčių daryti su eglėmis: nekartokite kelių klaidų

Praūžus šventiniam šurmuliui ir į namus atkeliavus Naujiesiems bei Trijų karalių šventei, mūsų šalies gyventojai įprastai nupuošia per gražiausias metų šventes džiuginusius kalėdinius medelius. Vieni namuose grožėjosi gyvu vazone augančiu medeliu, kiti kirstine eglute ar kėniu, dar kiti namų jaukumą sukūrė pasipuošdami eglišakėmis. Valstybinių miškų urėdijos miškininkai pataria, kaip po švenčių elgtis su dar žaliuojančiais bei jau nudžiūvusiais medeliais.
2024-01-05

Prieš Čižausko mirties metines jo scenos partneris prabilo atvirai: skyrė jautrius žodžius

Rytoj ypatingai jautri diena – sueina metai, kai mirė vos 33-erių grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas. Ši žinia sukrėtė ne tik anapilin iškeliavusio Donato artimuosius, tačiau ir visą Lietuvą. D. Čižausko buvęs kolega ir artimas bičiulis, grupės „Grupė 2 – Karolis ir Donatas“ lyderis Karolis Akulavičius naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kad su kolega Donatu Balvočiumi, kuris taip pat buvo D. Čižausko artimas bičiulis, dažnai prisimena savo iškeliavusį draugą.
2024-01-01

Lietuvių namuose sukurtos tviskančios pasakos tampa traukos objektais: šventėms pradėjo ruoštis vasarą

 Iki Naujųjų sinoptikai vis dar nežada sniego už lango, bet lietuviai stengiasi šventinę nuotaiką susikurti patys – tūkstančiais lempučių ir kitokiomis dekoracijomis. TV3 žinios pasižvalgė po miestelius ir kaimus, kaip žmonės šiais metais puošia savo namus ar darbo vietas. Tiesa, žmonės pastebi, kad šiemet lietuvių kiemai ir langai švyti mažiau nei pernai. Tviskančią pasaką savo namuose susikūrė Panevėžio rajone, Naujikų kaime gyvenanti Jurgita.
2023-12-30

Šventiniai desertai stebina gyventojus: už įspūdingus kūrinius nepagaili ir 100 eurų

Paryžiuje desertų meistrai šventėms gamina įspūdingus desertus. Sužinokite, kas juos įkvepė ir kodėl pirkėjai už desertą negailėjo ir šimto eurų. Prestižinėje Paryžiaus desertinėje prieš šventes buvo pats darbymetis. Meistrai gamino išskirtinius desertus, o jų įkvėpimas – ikoniniai Paryžiaus pastatai. Vienas populiariausių šio sezono desertų – šokoladiniai Garnjė operos rūmai su visais autentiškais papuošimais.
2023-12-30

Į Palangą sutikti Naujųjų plūsta žmonės iš visos Lietuvos: štai, kiek kainuoja tokia išvyka

Į Palangą sutikti Naujuosius, o dažnai net pasilikti ir dienoms tarp jų, jau plūsta žmonės iš visos Lietuvos ar net užsienio. Viešbučiuose vietų vis mažiau, o kiekviena kavinė ar restoranas įvairiausiais būdais siūlo šventes sutikti būtent pas juos. Kurortas besibaigiančius metus palydėti ir pasitikti naujus kviečia Kūčių bei Kalėdų vakarienėmis, žymių atlikėjų koncertais ar maistu, į kurį vien pažvelgus pradeda kauptis seilės. Ukrainietis virtuvės šefas Stasas gamina midijas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų