Šį ketvirtadienį į Lietuvą atvyksta eurokomisarė Dalia Grybauskaitė. Per šį vizitą ji pasakys savo sprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose. Tai lrt.lt patvirtino jos padėjėja Rima Kaziliūnienė. Gerai informuoti lrt.lt šaltiniai teigia, kad pasakyti „taip“ dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose ji turėtų ketvirtadienį vakare.

Paklausus, ar tikrai taip bus, R. Kaziliūnienė šių žinių nepatvirtino ir tik dar kartą pakartojo, jog sprendimas bus pareikštas šio vizito metu.

Ketvirtadienį, vasario 26 d., bus pradėtas pretendentų į prezidentus iškėlimas. 

D. Grybauskaitę rinkimuose tikriausiai parems Tėvynės sąjungos ir Lietuvos liberalų sąjūdžio partijos. Prie šios paramos gali prisidėti ir daugiau visuomeninių grupių bei partijų.

Kol kas apie savo planus kandidatuoti viešai yra pareiškusi europarlamentarė Laima Andrikienė. Apie galimybę kandidatuoti yra užsiminęs ir europarlamentaras Vytautas Landsbergis.

Po Tautos prisikėlimo partijos suvažiavimo ambicijų ir ketinimų dalyvauti prezidento rinkimuose neslėpė ir Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas. TPP pasiūlius jį kaip kandidatą, A. Valinskas teigė dalyvausiantis rinkimuose. Pasak Seimo Pirmininko, toks sprendimas brendo visą jo gyvenimą.

Žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, kad į prezidento postą žvalgosi ir Pilietinės demokratijos partijos lyderis A. Matulevičius. Prezidentu norėtų tapti ir leidėjas A. Pilvelis.

REKLAMA

„Lietuvos ryte“ skelbtos vasario 5–8 dienomis atliktos visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausos duomenimis, respondentai tvirtino, kad geriausiai piliečių interesams atstovauja eurokomisarė Dalia Grybauskaitė.

D. Grybauskaitę kaip geriausiai jų interesams atstovaujančią politikę nurodė 26 proc. apklaustųjų (21,1 proc. sausį), V. Adamkų – 14,5 proc. (23,1 proc. sausį).

Į trečiąją vietą iš ketvirtosios pakilo Premjeras, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Andrius Kubilius.

Ketvirtąją vietą užima „Tvarkos ir teisingumo“ lyderis Rolandas Paksas.

Penktas – dviem pozicijomis žemiau nei sausį atsidūręs opozicinių socialdemokratų garbės pirmininkas, valstybės ir ministrų kabineto vadovų pareigas anksčiau ėjęs Algirdas Brazauskas.

Virginijus Savukynas


Rašyti komentarą...
T
TT
2009-02-24 12:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grybauskaitės kaip ir kitų partiečių praeityje nudirbti darbai Lietuvoje ,nekvepia pyragais. Prisimenu tik mokesčių padidinimą runkeliams,įtraukiant bankus į atsiskaitymo sistemą.
Atsakyti
0

K
Ketvirta vieta
2009-02-24 12:51:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tapšt !

Tapšt !

Tapšt !
Atsakyti
0

A
AS
2009-02-24 13:22:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir as noriu buti prezidentu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų