Čmilytė-Nielsen: Seimas nėra nusišalinęs nuo koronaviruso problemų sprendimo

Nors parlamentarai vis kalba, kad Seimas turėtų vaidinti didesnį vaidmenį, tačiau kovos su koronavirusu fronte Seimo beveik nematyti. 

Ar tautos atstovai nebėga nuo atsakomybės, palikdami tvarkyti reikalus Vyriausybei? Klausiame Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen.

Tiek pirmo, tiek antro karantino metu Seimui priekaištaujama dėl to, kad Seimas kaip ir nusišalinęs nuo karantino ir koronaviruso problemų sprendimo ir viską sprendžia Vyriausybė. 

Mano supratimu, Seimas nėra nusišalinęs nuo koronaviruso problemų sprendimo. Prieš pat šventes, prieš Naujuosius metus, dirbome pakankamai intensyviai, padarėme nemažai svarbių darbų, be kurių kova su koronavirusu būtų šiandien neįsivaizduojama. 

Todėl nepritarčiau požiūriui, kad Seimas nusišalina, mes stengiamės daryti viską, kad Seimas galėtų dirbti nesustodamas, nepaisant to, kokios aplinkybės yra. 

Mes matome, kad gan drastiškai ribojamos žmonių laisvės. Ribojama judėjimo laisvė, verslo laisvė. Maža to, matome ir dvigubų standartų – galima keliauti į užsienį ir iš jo grįžti, bet ribojamas judėjimas tarp savivaldybių. Didieji prekybos centrai veikia, bet uždaromas mažesnis verslas. Ar visame tame nematote problemos? 

Aš manau, kad nėra sidabrinės kulkos, kuri išspręstų visas problemas vienu ypu. Natūralu, kad kiekvienas sprendimas, kiekvienas receptas turi ir minusų.

Tačiau patvirtinu, kad mes valdančiojoje koalicijoje dedame visas pastangas, kad iš šito išbandymo išeitume kuo mažiau praradę, kad kuo mažiau prarastų verslai, kuo mažiau darbo vietų būtų prarasta. 

Visą pokalbį žiūrėkite „Dienos komentare“ viršuje. 


Rašyti komentarą...
P
POHUJ
2021-01-04 19:52:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antai pirmadienį po pietų Seimo pirmininkė Viktorija,Vladimirovna Čmil, lydima apsaugos darbuotojų, užsuko į Gedimino prospekte įsikūrusią kosmetikos prekių parduotuvę. Joje ilgai neužtrukusi, smagiai nusiteikusi Seimo pirmininkė netrukus patraukė į netoliese esantį kitą prekybos centrą, iš kurio išėjo nešina dar keliais pirkiniais.
Primename, kad visi trys šalies vadovai – G.Nausėda,seimo pirminike Viktorija,Vladimirovna Čmil ir premjerė Ingrida Šimonytė piliečius ragino laikytis karantino apribojimų ir didžiąsias metų šventes sutikti namuose ir nelankyti artimųjų.
Atsakyti
-2

N
NE
2021-01-04 19:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei toks seimas pradės spręsti korono viruso problemas - visiems bus ŠAKĖS....
Atsakyti
-2

J
Jonas
2021-01-04 22:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati didžiausia viruso problemų sprendeja, o jos šutve , tai juo labiau.KGB isto išpera gali tik pakenkti.Ja kuo toliau nuo rimtu darbu.Įdomu, kodėl nei vienas žurnalistas neiškelia viešumon jos vojażus po parduotuves?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų