• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen rinkiminės kovos elementais vadina prezidento Gitano Nausėdos pareiškimus, kad jį perrinkus šalies vadovu būtų peržiūrėta ir Vyriausybės sudėtis.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen rinkiminės kovos elementais vadina prezidento Gitano Nausėdos pareiškimus, kad jį perrinkus šalies vadovu būtų peržiūrėta ir Vyriausybės sudėtis.

REKLAMA

„Gana intriguojanti ši žinutė buvo. Nežinau, kiek ji susijusi yra su antruoju turu ir dar tokiu paryškinimu dar takoskyros su premjere. Tai neatmesčiau, kad taip yra. Kadangi tas pareiškimas gali būti realizuotas kažkaip labai formaliai, gali būti realizuoti ir labiau aštriai“, – ELTA diskusijoje „Ką sako pirmasis rinkimų turas?“ svarstė V. Čmilytė-Nielsen.

„Galbūt tai tam tikras irgi perspėjimas toms dviem savaitėms į priekį, kad jei pernelyg arši bus kova, tai ir prezidentas vėliau neliks skoloje. Tai, manau, kad tai yra rinkiminė kovos elementas“, – teigė Seimo pirmininkė.

Pirmąjį prezidento rinkimų turą laimėjęs prezidentas G. Nausėda kartoja, kad jį perrinkus prezidentu Vyriausybės sudėtis turėtų keistis.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip numato įstatymas, Vyriausybė grąžina savo įgaliojimus, kai išrenkamas prezidentas. Įgaliojimai laikomi grąžintais, kai ministras pirmininkas įteikia šalies vadovui raštišką pareiškimą. Savo ruožtu prezidentas paveda jai eiti pareigas tol, kol bus gauti nauji Seimo įgaliojimai ir bus suformuotas nauja Ministrų kabinetas.

REKLAMA

ELTA primena, kad po dviejų savaičių vyksiančiame antrajame prezidento rinkimų ture – kaip ir prieš penkerius metus – susitiks perrinkimo siekiantis šalies vadovas G. Nausėda ir konservatorių kandidatė, premjerė Ingrida Šimonytė.

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, suskaičiavus biuletenius iš visų 1895 rinkimų apylinkių, pirmajame rinkimų ture nugalėtoju tapo G. Nausėda, surinkęs 44,19 proc. rinkėjų balsų. Antroje vietoje likusi I. Šimonytė sulaukė 19,78 proc. rinkėjų palaikymo.

Sekmadienį atiduoti savo balsą šalies vadovo rinkimuose prie balsadėžių atėjo 59, 48 proc. piliečių.

ČMILYTE - seimo pirmininkė KGB dukra - nuteistos už korupcija, piktnaudžiavimą, aferas LIBERALŲ SĄJŪDŽIO nusikaltėlių gaujos vadeiva, ŠIMONYTES koalicijos bedraminte .
-- 30 metų televizija iš moters darė p.ostitutę, dabar 30 metų iš vyrų darys moteris.
Čmo, - grasina GN?
- 0 Belgija pora metu neturejo ministru ir premjero...- Ar sugruvo? - RU okupavo?
Geriau mums kelis menesiu, be situ presu LR prie lovio,-- be ju pagyventi.
- Tikrai blogiau nebus...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų