• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus apskrities policija prie Gariūnų turgavietės sustabdytame automobilyje aptiko krepšį su kaip, įtariama, kanapėmis. Vėliau sulaikyto vairuotojo bute rasti du kelioniniai lagaminai, juose buvo 11 kilogramų kanapių.

Vilniaus apskrities policija prie Gariūnų turgavietės sustabdytame automobilyje aptiko krepšį su kaip, įtariama, kanapėmis. Vėliau sulaikyto vairuotojo bute rasti du kelioniniai lagaminai, juose buvo 11 kilogramų kanapių.

REKLAMA

Preliminari aptiktų kanapių vertė didmenine kaina gali siekti apie 70 000 eurų, pranešė policija.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. Už tai baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai praeitą savaitę, Vilniuje, šalia Gariūnų turgavietės, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Opel Insignia“.

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnams pradėjus tikrinti automobilio ir vairuotojo dokumentus, jie pasirodė esantys netvarkingi – vairuotojas neturėjo automobilio techninės apžiūros bei privalomojo civilinės atsakomybės draudimo, iš automobilio salono sklido kvapas, panašus į kanapių skleidžiamą kvapą.

REKLAMA

Nuspręsta išsamiau patikrinti automobilį – ant galinės sėdynės pastebėtas krepšys, kuriame buvo 9 permatomi vakuumuoti plastikiniai paketai su žalia augaline medžiaga, įtariama, kanapėmis.

Pradėtas tyrimas

Nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu).

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams perėmus ikiteisminį tyrimą, buvo nustatyta asmens, gabenusio kanapes, galima gyvenamoji vieta Vilniuje.

REKLAMA
REKLAMA

Bute atlikus kratą, buvo rasti du kelioniniai lagaminai su, įtariama, kanapėmis. Rasta ir paimta apie 11 kilogramų kanapių, kurios analogiškai supakuotos taip pat, kaip ir rastos automobilyje. Taip pat rastos pakavimo priemonės, vakuumavimo aparatas, kiti ikiteisminiam tyrimui reikšmingai daiktai.

Asmeniui, disponavusiam šiomis narkotinėmis medžiagomis, po pareikšto įtarimo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams. Sulaikytajam už jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo pareigūnai tęsia tyrimą siekiant nustatyti visus prie šios nusikalstamos veikos prisidėjusius asmenis, todėl manoma, jog sulaikytų asmenų bus daugiau.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Kaip pastebi policijos pareigūnai, tiriantys tokio pobūdžio nusikalstamas veikas, kanapės išlieka populiariausia psichoaktyvia medžiaga Lietuvos rinkoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų