REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aplinkos apsaugos agentūra (AAD) pradėjo tyrimą dėl Vilniaus rajone, Čekiškių kaime, rasto plastiko.

Aplinkos apsaugos agentūra (AAD) pradėjo tyrimą dėl Vilniaus rajone, Čekiškių kaime, rasto plastiko.

REKLAMA

Kaip BNS sakė departamento atstovė Ieva Krikštaponytė, aiškinamasi, kokiomis aplinkybėmis plastikas atsidūrė apleistoje fermoje.

Apie šį radinį savaitės pradžioje paskelbė Vilniaus vicemeras konservatorius Valdas Benkunskas. Jis teigė, kad šiuo adresu joks juridinis asmuo nėra gavęs leidimo dirbti su atliekomis, todėl šis plastikas čia atsirado neteisėtai.

Ketvirtadienį konservatorė parlamentarė Aistė Gedvilienė pranešė kreipusis į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos ir ikiteisminio tyrimo pradėjimo.

Ji teigia turinti informaciją, jog plastiko atliekos iš Vilniaus mechaninio biologinio apdorojimo gamyklos buvo perduotos kitai bendrovei, o ši bendrovė perdavė plastiko atliekas tvarkymui bendrovei „Countryplast“.

REKLAMA
REKLAMA

„Tuo pačiu UAB „Countryplast“ galimai išdavė dokumentus, patvirtinančius plastiko atliekų sutvarkymą, tačiau šias plastiko atliekas sandėliavo minėtoje apleistoje fermoje, galimai neturėdama Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo ir neatlikusi poveikio aplinkai vertinimo“, – teigiama Seimo narės pranešime.

REKLAMA

Su šios bendrovės vadovu BNS ketvirtadienį susisiekti nepavyko.

Aplinkos apsaugos departamentas vykstant tyrimui neteikia informacijos apie jame figūruojančias bendroves ar galimus jų padarytus pažeidimus.

Pasak aplinkosaugininkų, dėl panašaus atvejo yra vykdomas tyrimas Vilniaus rajone Rudausių kaime, kur sandėlyje laikoma apie 270 tonų atliekų. Šiuo metu tyrimas dar nėra pasibaigęs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų