Algirdas Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai.

Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

„Buvau įvardijęs tris pavardes, aišku, dar buvo gyvas Juras Požela, (liko) Gintautas Paluckas ir Mindaugas Sinkevičius. Aišku, ir kiti patyrę politikai galės konkuruoti“, – sekmadienio vakarą žurnalistams sakė A.Butkevičius, paklaustas, kas galėtų tapti jo įpėdiniu.

Paklaustas, ar ketina partijai vadovauti iki kadencijos pabaigos, tai yra iki 2017 metų gegužės, jis sakė į šį klausimą galėsiąs atsakyti pirmadienį.

„Į šitą klausimą atsakysiu rytoj“, – teigė A.Butkevičius.

Jis kritiškai įvertino galimybę rinkiminį partijos suvažiavimą surengti nelaukiant gegužės.

Ankstesnis Socialdemokratų partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas komentuodamas dabartinę socialdemokratų nesėkmę rinkimuose BNS sekmadienį sakė, kad jis 2008 metais savo ruožtu atsistatydino, nors socialdemokratai tada iškovojo ir daugiau mandatų.

„Gal G.Kirkilas labai nori užimti vietą? Tai mes aptarsime, ne G.Kirkilas priima sprendimus, noriu pasakyti, jam reikėtų pačiam tikriausiai prisiminti, kada jisai buvo partijos pirmininkas ir vedė partiją“, – sakė A.Butkevičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų