• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Girtutėliai, įpūtę beveik tris promiles, keturi vyrai su prabangiu „Porsche“ automobiliu nulėkė nuo kelio Panevėžio rajone. Avarijos liudininkų vaizdo įraše matyti, kad vyrai tokie girti, jog iš automobilio ropščiasi keturiomis, o vėliau voliojasi po žolę.

Girtutėliai, įpūtę beveik tris promiles, keturi vyrai su prabangiu „Porsche“ automobiliu nulėkė nuo kelio Panevėžio rajone. Avarijos liudininkų vaizdo įraše matyti, kad vyrai tokie girti, jog iš automobilio ropščiasi keturiomis, o vėliau voliojasi po žolę.

REKLAMA

Ir pasididžiuodami liudininkams pasakoja, jog lėkė 280 kilometrų per valandą greičiu. Negana to, automobilį vairavęs vyras skuodė į krūmus ir policijai jo pagauti dar nepavyko.

Daugiau apie tai – TV3 žiniose. 

Liudininkai užfiksavo vaizdo įrašą, kelyje „VIA Baltica“ Panevėžio rajone, kaip milžinišku greičiu automagistrale lėkęs prabangus „Porsche“ nuskriejo nuo kelio į griovį.

Sunku patikėti – girti vyrai iš pirmo žvilgsnio neatrodo sužeisti, o iš griovyje stovinčios „Porsche Panamera“ garsiai plyšauja muzika. Skambant dainoms, lakstūnai voliojasi po žolę.

REKLAMA
REKLAMA

Važiavo 280 km / h greičiu

TV3 žinioms pavyko susisiekti su įvykio liudininke. Moteris pasakoja, kad ji su vyru važiavo pro šalį ir stabtelėjo šalikelėje. Girtutėliai vyrai moteriai dalijosi įspūdžiais: ir kokiu greičiu važiavo, ir kodėl apskritai sėdo prie vairo girti.

REKLAMA

„Sakė, kad švenčiam Mindaugines. Norėjom pažiūrėti, kiek mašina traukia. Tai ant 280 atlėkėm. Mašinoje labai garsiai muzika grojo. Pradaryti visi langai, buvo sprogę „airbagai“, – pasakoja įvykio liudininkė.

Automobilio vairuotojo policijai pagauti nepavyko, jis skuodė iš įvykio vietos kaip įmanoma greičiau. Liudininkų užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip vyras bėga į krūmus.

Liudininkė kelia prielaidą, kad „Porsche“ važiavo automobilių pardavėjai, vadinamieji „perekūpai“, mat esą dalį jų atpažino patys panevėžiečiai.

REKLAMA
REKLAMA

„Važiavo ant 280. Patys pasakė, kad mums nėra tikslo išsigalvoti. Iš tikrųjų, baisu, kai pagalvoji, jeigu būtų vaikų autobusas važiavęs į mokyklą. Tai nežinau“, – sako liudininkė.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai patikrino likusiųjų trijų vyrų girtumą. Automobiliu važiavo keturiasdešimties-penkiasdešimties metų vyrai, kurie į alkotesterį įpūtė beveik tris promiles. Dar vienam vyrui girtumo nustatyti nepavyko, jis dėl sužalojimų paguldytas į Panevėžio ligoninę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Neblaivūs vairuotojai – opi Lietuvos problema

Policija stebi, kad nors apie girtus vairuotojus žiniasklaidoje girdime daugiau, bendrai girtų pagautų skaičius kasmet išlieka panašus. 

„Jeigu paėmus, kiek policija eliminuoja iš eismo kasmet – jų yra apie 10 tūkstančių. Tai statistika daugmaž stabili. Bet eismo įvykių, dėl neblaivių vairuotojų kaltės mažėja, mažėja ir žuvusių dėl neblaivių vairuotojų kaltės“, – teigia viešosios tvarko biuro viršininkas Vytautas Grašys. 

REKLAMA

Lyginant pirmus penkis šių metų mėnesius su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu – girtų vairuotojų policija sulaikė keliais šimtais mažiau. Vis dėlto tiek birželio, tiek liepos pradžios statistikos policija dar neturi. Neaišku, ir kiek vairuotojų važiuodami girti policijos išvengia.  

Štai birželio viduryje vien Vilniaus policijai per parą įkliuvo 18 girtų vairuotojų. Įdomu tai, kad policija šio reido metu sulaikė nemažai ir atvykėlių, kurie turi laikiną leidimą gyventi Lietuvoje.  

REKLAMA

Nors policijos teigimu, greitis ir yra pagrindinė skaudžiausių eismo įvykių priežastis, panašu, kad lietuviai įpročio neatsisako. Naujausia apklausa rodo, kad net 76 procentai vairuotojų reguliariai arba kartais viršija leistiną greitį. O kas antras vairuotojas už tai yra baustas. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

tv3.lt

Alio. Kaip radarai ? Daug padėjo ?
Kodėl atvykėliai, kurie važinėja girti nedeportuojami, be teisės atvykt į Lietuvą iki gyvos galvos, juk daug avarijų jie padaro, ypač girti belorusais su furom
Veislė - buduliai makakiniai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų