T. Čyvas (nuotr. Balsas.lt)

T. Čyvas (nuotr. Balsas.lt)

Pastarųjų dienų politinės vasaros įvykiai susiję su keliais raktiniais žodžiais: Europa, mėsa, gėjai, energetika, prokuratūra.

Pirmininkaujame Europos Sąjungos (ES) Tarybai, turime motociklų, galinčių lydėti vilkstines ta proga sulopytais sostinės prospektais. Prezidentė Dalia Grybauskaitė turi Europos Parlamente aiškintis, kodėl ne visi jos vadovaujamoje šalyje dar informuoti apie tam tikrų pakraipų asmenų kasdienę seksualinę praktiką (niekas neturi teisės apie tai nežinoti, ar ne?). Tai, žinoma, įprasta progresyviai ir agresyviai „tolerantiškai“ Europai praktika, nes dėl to paties knisamas protas visiems, ne tik Marijos žemės atstovams. Spaudos konferencijoje, kurios beveik niekas nenušviečia, ES imperializmu piktinasi signataras Zigmas Vaišvila.

REKLAMA

Prezidentės garbę ir orumą Seime, vos ne plėšydamas marškinius, gina opozicijos lyderis Andrius Kubilius, jis reikalauja Seimo pirmininko Vydo Gedvilo atsiprašyti dėl, jo nuomone, pasikėsinimo įžeisti prezidentę, ramiai Europai pasakojančią apie energetiką, o klausiamą apie gėjus.

A. Kubiliaus formuluočių lieka neaišku, ką labiau įžeidė beprasmis ir keistas V. Gedvilo pareiškimas, kad D. Grybauskaitė kartais meluoja? Prezidentę ar patį A. Kubilių? Kaip melavo apie tritaškių mėtymą dar mokykloje  – taip ir čia gali. Nieko baisaus ir beprasmiška apie tai kalbėti – baudžiauninkų tauta myli carą ir tiki, kad jis geras, o bajorai (Seimas) yra blogi. Jei tik caras galėtų – visi gyventume sočiai ir laimingai. A. Kubiliui būtų galima priminti, kad D. Grybauskaitės dvasiniam mokytojui – buvusiam Lietuvos komunistų partijos pirmajam sekretoriui, paskui nepriklausomos Lietuvos premjerui ir prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui – pagarbos jis pats rodė ne tiek jau ir daug ir nuolat vartojo tą patį žodį „melas“. Viešai – Seimo salėje.

Bus ar nebus pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos mėsai, tegul aiškinasi D. Grybauskaitė ir Viktoras Uspaskichas, stebint ir skanduojant abiejų šalių gerbėjų klubams. Daugelyje ES, kuriai dabar pirmininkaujame, šalių egzistuojantys skirtingi PVM tarifai skirtingoms prekėms bei paslaugoms vargu ar bus panaikinti vien todėl, kad genialūs Lietuvos ekonometrai apskaičiavo, jog tai yra vienareikšmis blogis.

Generalinę prokuratūrą gėjų, mėsos PVM ir ES pirmininkavimo kontekste palieka legendinis prokuroras Mindaugas Dūda, viešai įvardydamas jo žmonai metamus kaltinimus dėl daugelio litų pasisavinimo kaip procesinį chuliganizmą. Beveik išspaudžiu ašarą, kol neprisimenu, kokia procesinė taktika naudota tarptautinės teroristinės organizacijos kūrimu, visokiais įžeidimais ir kitokiomis nesąmonėmis kaltinamos Eglės Kusaitės byloje. Guodžia tai, kad jo ištikimas bendražygis šiame iškiliame absurde Justas Laucius lieka aktyvus bei veiksnus prokuroras.

O šiaip – pirmininkaujame ir bandome aiškintis, kas svarbiau – paiki oficialių pareigūnų, gaunančių atlyginimus, plepalai apie terorizmą, energetika ar vis dėlto gėjai ir jų teisės auginti iš kitų atimtus vaikus? Juk kiekvienas teorinis homoseksualas (būtų gerai, jei dar ir negras) yra svarbesnis už šildymo sąskaitą heteroseksualiai baltaodei iškasenai arba konkrečiai žvalgų ir prokurorų persekiojamai mergiotei? Europėjame. Rusija, kuriai patys „priduodame teroristus“, subtiliai šypsosi, nes mes joje iš esmės ir gyvename. Juk tą patį vakarą per visus keturis nacionalinius kanalus (gerai dar, kad ne per plaukų džiovintuvus arba laidynes (tebūnie prakeikti „kalbainiai“), maigydamas pultą, išgirsti būtent rusų kalbą. Va taip ir pirmininkaujame ES, kur išsilavinimą gavę jaunuoliai, sugrįžę yra darbo rinkos verčiami mokytis rusiškai. Čechovo ir Bulgakovo jie neskaitys, bet flirtuoti ta kalba ar priimti žinių propagandą sugebės net mindami oranžinį dviratį. Tokios tos realijos – be gėjų įsivaikinimo ir Rusiją atseit puolančių teroristų nebus nei energetikos, nei progreso. Amen.  

ema
2013-07-04 10:34:14
Ačiū, taikliai, tokia nūdiena...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Įtėviai pedai pardavinėja įsūnius 2013-07-14 00:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įtėviai pedai pardavinėja įsūnius
2013-07-01 21:47
22-iejų mėnesių berniukas iš Australijos tapo žinomas visame pasaulyje, tačiau ne todėl, kad nusifilmavo žaislų parduotuvės reklamoje ar vaikams skirtame filme. Šis vaikas tapo tarptautinio pornografijos tinklo auka, praneša au.news.yahoo.com. Buvo ruošiamas nuo kūdikystės Jį tvirkino jo įtėviai – homoseksualų pora bei dar 8 pedofilai iš Australijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Jungtinės Karalystės. Berniuko tragedija prasidėjo 2005-ais metais, kai jo rusė motina pardavė jį už 8 tūkst. dolerių galingai pedofilų, tvirkinusių 6-8-erių bersniukus, organizacijai „Boy Lovers“. Adamo (tikrasis berniuko vardas neatskleidžiamas) globa apsiėmę amerikietis Markas J Newtonas iš Brisbeno ir australas jo partneris Peteris Truongas vaiką privertė manyti, kad nuolatinis tvirkinimas yra „normalu“. M. J. Newtonas netgi išmokė Adamą kaip atsikirsti į nepatogius pareigūnų klausimus, jei kada nors bus apklausiamas. Jis buvo taip apmokytas ir įbaugintas kad ilgai slėpė kai kurias jam globėjų ir pedofilų organizacijos padarytas skriaudas. Kvinslendo policijos specialiosios Taskforse Argo pajėgos, tiriančios su pedofilija susijusius nusikaltimus, baiminasi, kad toks paruošimas galėjo būti taikomas ir kitiems vaikams, susidūrusiems su „Boy Lovers“.
Visą straipsnį galite rasti balsas .lt/naujiena/741006/nuteistas-homoseks ualus-itevis-mazameti-is-rusijos-pardav inejes-trijuose-zemynuose


w w w delfi.lt/news/ringas/lit/k-jovaisas-ne-prievartauti-seksualinius-istatymus-bet-tobulinti.d?id=61707123#ixzz2Xp72vIfA
   ATSAKYTI
Gėjai-nesislapsto 2013-07-08 21:44:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Slapstosi-Venckienė:)Kodėl?   ATSAKYTI
elena 2013-07-08 15:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gėjai, žinima, asvarbiausi Europoje. Tiksliau, visos seksualinės mažumos. Nes jie kitokie, todėl geresni už visus kitus. Ką ten terorizmas - baikės, bala jo nematė. Jau nekalbant apie energetiką. Kam ta energetika, kai yra gėjai? O Lietuvoje, pasirodo, svarbiausia yra naujoji Gedvilo žmona. Per ES iškilmes visur ji vadovavo, stovėjo ant visų valdžios pakylų net V. Adamkų nsutūmusi. Toks, žinote, šviesoforas raudonais plaukais. Nuo šiol meldžiamės tik jai   ATSAKYTI
Pikasas 2013-07-08 12:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
RETRO 2012.01.17 (2 mėnesiai iki pirmo "šturmo" Klonio gatvėje)

Pikasas: "N.Venckienė neturi teisės laužyti priesaiką meluojant, apgaudinėjant ar smurtaujant"

Neringa Venckinė yra teisėja ir ji neturi teisės laužyti priesaiką meluojant, apgaudinėjant ar smurtaujant prieš savo globotinę. Priminsiu, kad Lietuvoje gimusi mergaitė turi Žmogaus konstitucines teises. Ateityje ji turės teisę į LR pilietybę. Galima tik spėti, kodėl įvairiuose žiniasklaidos leidiniuose tiek daug panašios, abejotino lygmens informacijos. Pavyzdžiui, “Alfoje” patalpinta Rimos Aukštuolytės žinutė, kurioje išdidžiai pranešama, kad informacija gauta LNK žinių metu. Tai privati televizija, o jos vienos laidos vedėjas V.Gaivenis su savo komanda “D.Kedžio istorijoje” yra aiškiai angažuotas, manau, netgi kažkieno įtakotas ir šiuo metu gerokai įklimpęs į savo demagogines savo paties ir keistas “informatorių” insinuacijas. Mano nuomone, niekas nepaskleidė viešumoje tiek daug dezinformacijos ir šmeižto “D.Kedžio istorijos” tyrime, kaip tas padaryta LNK laidoje “Abipus sienos” ir “Lietuvos ryto” žiniasklaidoje. Nemanau, kad tokiais šaltiniais verta pasitikėti ir tokią “informaciją” tiražuoti. Prezidentė nėra kokia kažkieno užtarėja, guodėja ar teisėja. Ji šalies vadovė, kuri vykdo tai, kas jai pavesta LR Konstitucijos, įstatymų bei reikalauja Europos Sąjungos normatyviniai aktai. Tokiame statuse išsakydama savo nuomonę, ji aiškiai siūlo neprasilenkti su padorumu ir konstatuoja teisinę situaciją tokią, kokia ji iš tikrųjų yra. Prezidentė pasakė dvi labiausiai pastebėtas frazes: “Mergaitei prievarta netoleruotina” ir “Teisėja Neringa Venckienė vykdo teismo sprendimą”. Tenka pastebėti apklausose, kad tokioms frazėms pridaria ryški respondentų dauguma. Kad ir kaip tiukšmautų ar verkšlentų visas tuntas teisę ir teisingumą įvairiais būdais iškraipančių oponentų šioms frazėms, jie manau, nėra sąžiningi prieš visuomenę ir net patys sau. Su pirma fraze buvo sutikusi ir antstolė S. Vaicekauskienė, žadėjusi, kad prievartos prieš mergaitę nenaudos. Dabar ji jau kreipėsi į teismą, kad tokia prievarta būtų taikoma. Gal ir ji jau sužinojo, kad tokio pobūdžio pataisa neseniai jau padaryta. Manau, kad ji šiuo konkrečiu atveju tikrai netaikytina, nes mergaitės norai gyventi saugiai savo namuose ir visuomenės interesai tą saugumą užtikrinti sutampa. Kokiais tikslais tokie pakeitimai buvo padaryti? – vėlgi nesunku atspėti. Jei pažiūrėti tik į tą Kėdainių apylinkės teismo sprendimo dalį, kur numatomi mergaitės “perauklėjimo” būdai ir vykdymo terminai, tai akivaizdu, kad tai prieštarauja minėtiems teisiniams dokumentams, kurių normų privalėjo laikytis ir nutartį priėmęs teisėjas V.Kondratjevas. O jei jau tą nutartį vykdyti, tai tas pasimatymų grafikas buvo neįvykdytas dėl pačios L.Stankūnaitės nenoro lankytis nustatytą valandų skaičių ten, kur gyvena jos dukra. Sąlygos tam buvo sudarytos, o prievartos mechanizmo vežti mergaitę kur nors kitur – teismo nutartyje, kiek žinau, nėra numatyta.   ATSAKYTI
Kur Venckienė? 2013-07-07 21:13:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kodėl dabar "svarbu" tapo gėjai,o ne pasislėpusi Grybauskaitės ir Liancbergos darugė Venckienė?   ATSAKYTI
Login 2013-07-07 17:55:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Apie tritaškius. Jaunučiams apie 1968 metus buvo pabandyta įvesti tritaškių sistemą,bet paskui buvo pakeista. Tad gali būti, kad Grybauskaitė tada įmesdavo tritaškius, nors tada jos amžiaus mergaitės iš ten net iki krepšio nedamesdavo.   ATSAKYTI
klausimėlis 2013-07-07 14:27:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kodėl, pvz, balsas lt neskelbia Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijos teksto?    ATSAKYTI
kestas 2013-07-06 10:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
keista,neleidzia komentuoti, gal gejai valdo si puslapi   ATSAKYTI
kestas 2013-07-06 09:53:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
šlykštėja tas mūsų Vilnius   ATSAKYTI
Vovovo 2013-07-05 20:32:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visiškai sutinku su "Piliečiu"-svarbiausia yra ŽMOGAUS TEISĖS.Tai yra visų svarbiausia.   ATSAKYTI
pilietis 2013-07-05 21:33:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kaip man patinka, kad yra Lietuvoje žmonių, kurie supranta, kas yra svarbiausia :)
  
Pilietis 2013-07-05 12:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
neskaičiau straipsnio, nes iš klausimo supratau- neverta. Atsakysiu Tomui - SVARBIAUSIA - ŽMOGAUS TEISĖS. Jei jos bus gerbiamos mūsų valstybėje, tuomet susitvarkysime ir su energetika ir su terorizmu. Kai nuolatos pažeidinėjamos Žmogaus teisės Lietuvoje arba imituojamas jų buvimas, o realiai tos teisės mums NEPASIEKIAMOS, apribojamos ( teisė į piliečių susirinkimus, teisė išsakyti savo nuomonę, teisė gauti teisingą informaciją, teisė rinktis o ne pasirinkti, teisė į savivaldą, teisė į demokratinį o, ne monopolinį -korupcinį šalies vystymąsį, teisė protestuoti , teisė burtis į profsąjungas, laisvos žiniasklaidos buvimas, teisė į teisingą teismą, teisė į viešų interesų gynymą, teisė į asmeninį gyvenimą ir t.t. ).
Todėl kovodami už savo teises homoseksualai kovoja ir už mūsų visų teises.
Mes visi privalome išmokti ginti NUOLATOS pažeidžiamas mūsų teises. Tuomet tokių klausimėlių ir atraipsnelių nebus.
P.S. Klausimėlis Tomui - kas daugiau žalos padarė mūsų valstybei, homoseksualai ar partijos ir korumpuoti valdžiažmogiai? Įdomu būtų paskaityti Jūsų analizę? Ar blauzdos per skystos?

   ATSAKYTI
OA 2013-07-06 13:04:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano manymu, valdžios padarytą/daromą žalą jau matome dabar ir matysime ateityje, o dar po kokių 15 metų. Lietuvoje bus toks vaizdelis: Išsilakstys paskutiniai dar galintys ir mokantys dirbti -nebus iš ko mokėti pašalpų, todėl vaikų gimdymo verslas iš pašalpinių pereis į aukštesnį lygį - vaikų gimdymą pagal poros užsakymą (Džeksono ir Eltono pavyzdžiu). Lietuvoje vaikščios laimingos susikabinusios belytės porelės ir jų lydimos bei globojamos surogatinės motinos, džiaugsis gyvenimu ir poilsiu po sunkių darbų Lietuvai nusipelnęs gyventi geriau elitas bei tyliai ir nuolankiai darbuosis runkeliai ir kiniečiai.   
Pencinykas 2013-07-11 14:29:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Draugas Pilieti, jau gyvenome prie prievartinės valdžios, kodėl Tamsta vėl stumi vištgaidius į pirmą planą, tegu jie gaidinasi pakampėmis, kodėl mes turim jiems "linksėti".... Kodėl mūsų jaunimas kaip sovietmečiu varomas in pionierius, dabar in vištgaidžius???? Pionieriai patapę komjaunuoliais nors vaikus "gamino", o vištgaidžiai??? Svetimus vogs???  
Hmm 2013-07-05 10:27:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Apie ką čia???   ATSAKYTI
stasys 2013-07-04 22:17:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Atostogoms praėjus jaučiasi Tomo minčių padrikumas, tą str. pavadinčiau ale "vasariškomis salotomis", kai į jų sudėtį sudedamą viskas kas buvo likę šaldytuve .. iki to ..:) sveikas sugrįžęs .   ATSAKYTI
as 2013-07-04 20:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Svarbesnios temos kaip gejai pasaulyje nebera,daro spaudima visam pasauliui,kai Tomkus parase kad pasauli valdo gejai tai zmogu po teismus uztampe,o pasirodo kad jis kalbejo teisybe   ATSAKYTI
Nuteip:) 2013-07-04 20:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TSLKD suvažiavime gėjų klausimas buvo pirmoj vietoj.Gėjų problema dengia visas konservatorių aferas ir vagystes:)))))Dėl to gėjų klausimas yra toks svarbus tam tikroms gaujoms ir grupuotėms:)))Net partškolos puputė burokevičininkė CCKP člienė Grybauskaitė konservams yra priimtina-tik ne gėjai:)Nors paviano Valentinavičiaus nevyklusi atauga būtent ir yra gėjus su pareigom:)  
vovovo:) 2013-07-04 19:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Leiskite gėjams eitynes,lenkams -"w" ir pan.-ir Lietuvoje nebereikės politikų:)Nebus kam kelti bangų dėl niekų-liks tik viena labai sudėtinga problema-kaip pakelti žmonių-gyventojų gerbūvį.O tai jau nei vienam palycikui pagal keušus.......   ATSAKYTI
NENE:) 2013-07-04 19:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mes niekaip negalime didinti gyventojų pajamų,nes "ENERGETINĖ PROBLEMA " -IŠNYKS.o KARTU SU JA-IR PULKAS "PALYCIKŲ",KURIE IŠ ŠITOS PSEUDOPROBLEMOS GYVENA.:DDDDDGėjų,energetinės ir terorizmo problemos turi būti amžinos,kad politikai sočiai gyventų.Nes jei šios problemos bus išspręstos-nuskurs Tautos išrinktieji:))))Geriau tegu skursta Tauta ,metų metais šeriama pažadais stebuklingai sumažinti "dujų kainas":DDDD   ATSAKYTI
Nėra jokios "energetinės problemos" 2013-07-04 19:06:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra ekonominė Kubilistano CCP problema-ne dujos yra brangios,o gyventojų gaunamos pajamos yra ubagiškai mažos.:)Jei tai suprasite ,Čyvai,tuoj pat suvoksite ,kur tce šuo pakastas ir kodėl valdžia metų metais klykia apie norą sumažinti dujų kainas:)Yra kita produktyvesnė išeitis-padidinti gyventojų pajamas.Viskas-valdžios rankose:)   ATSAKYTI
APKALTA 2013-07-04 17:59:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėl SNORO aferos plėšikėi D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!   ATSAKYTI
rita 2013-07-04 15:46:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taiklu,cia jau be sarkazmo neissiversi :(   ATSAKYTI
Baubinas 2013-07-04 13:01:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Prokuroras, kaip kažkokia nelaimė..? Ir kas čia keosto..? Yra ir dar skandalingesnių atvejų pvz. aprašymas, esantis Yahoo group "Telepatija", kad lietviui archeologui yra patogu, jei lenkas nusišlapina ant LDK kunigaikščio kapo, nei nusižeminti ir aiškintis padėtį.
Tad JŪSŲ Straipsnyje keliamas klausimas turi paprastą atsakymą - "lietuvio istorinė pskirtis yra sugebėti tapti kito lietuvio istorine nelaime ir pagarba kitam tai sugebančiam yra šventa. Su Vytauto kultu tai ir t.t.   ATSAKYTI

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
REKLAMA
sniegas (nuotr. asm. archyvo)
Pats žiemos vidurys, tačiau Lietuvoje pakvipo pavasariu. Klimato anomalijos neramina ir klimatologus, o lietuvaičiai vis dar svarsto, ar šiemet sulauksime tikrosios ...
Nerijus Mačiulis (nuotr. Organizatorių)
Prognozuoti labai sudėtinga, ypač ateitį, sako sena danų patarlė, kurią išpopuliarino fizikas Nilsas Boras. Bet pabandykime – ko galime tikėtis šiemet? Pirma – ekonominė krizė ...
„Swedbank“ ekonomistas Vytenis Šimkus (nuotr. asm. archyvo)
Šalies ekonomikai nuosekliai augant, nuolat kylant vidutiniam darbo užmokesčiui ir klestint nekilnojamo turto rinkai, kyla klausimų, ar toks augimas yra tvarus. Galbūt tikrieji ...
Tadas Povilauskas
Per vienuolika praėjusių metų mėnesių lietuviškos kilmės eksportas ūgtelėjo 3,2 procento. Tačiau prekių eksporto vertė praėjusių metų pabaigoje jau krito – metinis nuosmukis ...
Žygimantas Mauricas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Lietuvos IT sektoriaus reputacija, pažangių užsienio investuotojų atėjimas į šalį bei aukščiausiojo lygio programuotojų kompetencija ir toliau augins teigiamus ekonominius ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
DABAR RODOMA
Paprasta diena Rusijoje: įvykiai parduotuvėje paplito visame pasaulyje
DABAR RODOMA
Milijonus sužavėjo gudrybė, padėsianti nulupti virtą kiaušinį akimirksniu
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Sprogimas netoli Elektrėnų – sugriuvo namas, yra sužeistų
DABAR RODOMA
Elgesys pašiurpino – Šiauliuose rado pakartą šunį
DABAR RODOMA
Nelaimė Kaune – vyrą partrenkė, kol taisė automobilį šalikelėje
DABAR RODOMA
„Peugeot“ salto sostinėje: atsitrenkęs į stulpą vertėsi aukštielninkas
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone: BMW vairuotojas apie partrenktą žmogų suprato ne iš karto
DABAR RODOMA
Krauju paženklintas vakaras Šiaulių rajone – BMW vairuotojas mirtinai partrenkė žmogų
DABAR RODOMA
Rasta vieta Garliavoje, kur slepiant žiaurų nusikaltimą užkasta auka
DABAR RODOMA
Policija apie ieškomos mergaitės bylą: įvykis buvo, pagrobimo – ne
DABAR RODOMA
Pareiškus įtarimus prabilo „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius
DABAR RODOMA
Prabilo ir į kariuomenę pašaukta Londone gyvenanti Zofija
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų