T. Čyvas (nuotr. Balsas.lt)

T. Čyvas (nuotr. Balsas.lt)

Pastarųjų dienų politinės vasaros įvykiai susiję su keliais raktiniais žodžiais: Europa, mėsa, gėjai, energetika, prokuratūra.

Pirmininkaujame Europos Sąjungos (ES) Tarybai, turime motociklų, galinčių lydėti vilkstines ta proga sulopytais sostinės prospektais. Prezidentė Dalia Grybauskaitė turi Europos Parlamente aiškintis, kodėl ne visi jos vadovaujamoje šalyje dar informuoti apie tam tikrų pakraipų asmenų kasdienę seksualinę praktiką (niekas neturi teisės apie tai nežinoti, ar ne?). Tai, žinoma, įprasta progresyviai ir agresyviai „tolerantiškai“ Europai praktika, nes dėl to paties knisamas protas visiems, ne tik Marijos žemės atstovams. Spaudos konferencijoje, kurios beveik niekas nenušviečia, ES imperializmu piktinasi signataras Zigmas Vaišvila.

REKLAMA

Prezidentės garbę ir orumą Seime, vos ne plėšydamas marškinius, gina opozicijos lyderis Andrius Kubilius, jis reikalauja Seimo pirmininko Vydo Gedvilo atsiprašyti dėl, jo nuomone, pasikėsinimo įžeisti prezidentę, ramiai Europai pasakojančią apie energetiką, o klausiamą apie gėjus.

A. Kubiliaus formuluočių lieka neaišku, ką labiau įžeidė beprasmis ir keistas V. Gedvilo pareiškimas, kad D. Grybauskaitė kartais meluoja? Prezidentę ar patį A. Kubilių? Kaip melavo apie tritaškių mėtymą dar mokykloje  – taip ir čia gali. Nieko baisaus ir beprasmiška apie tai kalbėti – baudžiauninkų tauta myli carą ir tiki, kad jis geras, o bajorai (Seimas) yra blogi. Jei tik caras galėtų – visi gyventume sočiai ir laimingai. A. Kubiliui būtų galima priminti, kad D. Grybauskaitės dvasiniam mokytojui – buvusiam Lietuvos komunistų partijos pirmajam sekretoriui, paskui nepriklausomos Lietuvos premjerui ir prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui – pagarbos jis pats rodė ne tiek jau ir daug ir nuolat vartojo tą patį žodį „melas“. Viešai – Seimo salėje.

Bus ar nebus pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos mėsai, tegul aiškinasi D. Grybauskaitė ir Viktoras Uspaskichas, stebint ir skanduojant abiejų šalių gerbėjų klubams. Daugelyje ES, kuriai dabar pirmininkaujame, šalių egzistuojantys skirtingi PVM tarifai skirtingoms prekėms bei paslaugoms vargu ar bus panaikinti vien todėl, kad genialūs Lietuvos ekonometrai apskaičiavo, jog tai yra vienareikšmis blogis.

Generalinę prokuratūrą gėjų, mėsos PVM ir ES pirmininkavimo kontekste palieka legendinis prokuroras Mindaugas Dūda, viešai įvardydamas jo žmonai metamus kaltinimus dėl daugelio litų pasisavinimo kaip procesinį chuliganizmą. Beveik išspaudžiu ašarą, kol neprisimenu, kokia procesinė taktika naudota tarptautinės teroristinės organizacijos kūrimu, visokiais įžeidimais ir kitokiomis nesąmonėmis kaltinamos Eglės Kusaitės byloje. Guodžia tai, kad jo ištikimas bendražygis šiame iškiliame absurde Justas Laucius lieka aktyvus bei veiksnus prokuroras.

O šiaip – pirmininkaujame ir bandome aiškintis, kas svarbiau – paiki oficialių pareigūnų, gaunančių atlyginimus, plepalai apie terorizmą, energetika ar vis dėlto gėjai ir jų teisės auginti iš kitų atimtus vaikus? Juk kiekvienas teorinis homoseksualas (būtų gerai, jei dar ir negras) yra svarbesnis už šildymo sąskaitą heteroseksualiai baltaodei iškasenai arba konkrečiai žvalgų ir prokurorų persekiojamai mergiotei? Europėjame. Rusija, kuriai patys „priduodame teroristus“, subtiliai šypsosi, nes mes joje iš esmės ir gyvename. Juk tą patį vakarą per visus keturis nacionalinius kanalus (gerai dar, kad ne per plaukų džiovintuvus arba laidynes (tebūnie prakeikti „kalbainiai“), maigydamas pultą, išgirsti būtent rusų kalbą. Va taip ir pirmininkaujame ES, kur išsilavinimą gavę jaunuoliai, sugrįžę yra darbo rinkos verčiami mokytis rusiškai. Čechovo ir Bulgakovo jie neskaitys, bet flirtuoti ta kalba ar priimti žinių propagandą sugebės net mindami oranžinį dviratį. Tokios tos realijos – be gėjų įsivaikinimo ir Rusiją atseit puolančių teroristų nebus nei energetikos, nei progreso. Amen.  

ema
2013-07-04 10:34:14
Ačiū, taikliai, tokia nūdiena...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Įtėviai pedai pardavinėja įsūnius 2013-07-14 00:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įtėviai pedai pardavinėja įsūnius
2013-07-01 21:47
22-iejų mėnesių berniukas iš Australijos tapo žinomas visame pasaulyje, tačiau ne todėl, kad nusifilmavo žaislų parduotuvės reklamoje ar vaikams skirtame filme. Šis vaikas tapo tarptautinio pornografijos tinklo auka, praneša au.news.yahoo.com. Buvo ruošiamas nuo kūdikystės Jį tvirkino jo įtėviai – homoseksualų pora bei dar 8 pedofilai iš Australijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Jungtinės Karalystės. Berniuko tragedija prasidėjo 2005-ais metais, kai jo rusė motina pardavė jį už 8 tūkst. dolerių galingai pedofilų, tvirkinusių 6-8-erių bersniukus, organizacijai „Boy Lovers“. Adamo (tikrasis berniuko vardas neatskleidžiamas) globa apsiėmę amerikietis Markas J Newtonas iš Brisbeno ir australas jo partneris Peteris Truongas vaiką privertė manyti, kad nuolatinis tvirkinimas yra „normalu“. M. J. Newtonas netgi išmokė Adamą kaip atsikirsti į nepatogius pareigūnų klausimus, jei kada nors bus apklausiamas. Jis buvo taip apmokytas ir įbaugintas kad ilgai slėpė kai kurias jam globėjų ir pedofilų organizacijos padarytas skriaudas. Kvinslendo policijos specialiosios Taskforse Argo pajėgos, tiriančios su pedofilija susijusius nusikaltimus, baiminasi, kad toks paruošimas galėjo būti taikomas ir kitiems vaikams, susidūrusiems su „Boy Lovers“.
Visą straipsnį galite rasti balsas .lt/naujiena/741006/nuteistas-homoseks ualus-itevis-mazameti-is-rusijos-pardav inejes-trijuose-zemynuose


w w w delfi.lt/news/ringas/lit/k-jovaisas-ne-prievartauti-seksualinius-istatymus-bet-tobulinti.d?id=61707123#ixzz2Xp72vIfA
   ATSAKYTI
Gėjai-nesislapsto 2013-07-08 21:44:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Slapstosi-Venckienė:)Kodėl?   ATSAKYTI
elena 2013-07-08 15:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gėjai, žinima, asvarbiausi Europoje. Tiksliau, visos seksualinės mažumos. Nes jie kitokie, todėl geresni už visus kitus. Ką ten terorizmas - baikės, bala jo nematė. Jau nekalbant apie energetiką. Kam ta energetika, kai yra gėjai? O Lietuvoje, pasirodo, svarbiausia yra naujoji Gedvilo žmona. Per ES iškilmes visur ji vadovavo, stovėjo ant visų valdžios pakylų net V. Adamkų nsutūmusi. Toks, žinote, šviesoforas raudonais plaukais. Nuo šiol meldžiamės tik jai   ATSAKYTI
Pikasas 2013-07-08 12:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
RETRO 2012.01.17 (2 mėnesiai iki pirmo "šturmo" Klonio gatvėje)

Pikasas: "N.Venckienė neturi teisės laužyti priesaiką meluojant, apgaudinėjant ar smurtaujant"

Neringa Venckinė yra teisėja ir ji neturi teisės laužyti priesaiką meluojant, apgaudinėjant ar smurtaujant prieš savo globotinę. Priminsiu, kad Lietuvoje gimusi mergaitė turi Žmogaus konstitucines teises. Ateityje ji turės teisę į LR pilietybę. Galima tik spėti, kodėl įvairiuose žiniasklaidos leidiniuose tiek daug panašios, abejotino lygmens informacijos. Pavyzdžiui, “Alfoje” patalpinta Rimos Aukštuolytės žinutė, kurioje išdidžiai pranešama, kad informacija gauta LNK žinių metu. Tai privati televizija, o jos vienos laidos vedėjas V.Gaivenis su savo komanda “D.Kedžio istorijoje” yra aiškiai angažuotas, manau, netgi kažkieno įtakotas ir šiuo metu gerokai įklimpęs į savo demagogines savo paties ir keistas “informatorių” insinuacijas. Mano nuomone, niekas nepaskleidė viešumoje tiek daug dezinformacijos ir šmeižto “D.Kedžio istorijos” tyrime, kaip tas padaryta LNK laidoje “Abipus sienos” ir “Lietuvos ryto” žiniasklaidoje. Nemanau, kad tokiais šaltiniais verta pasitikėti ir tokią “informaciją” tiražuoti. Prezidentė nėra kokia kažkieno užtarėja, guodėja ar teisėja. Ji šalies vadovė, kuri vykdo tai, kas jai pavesta LR Konstitucijos, įstatymų bei reikalauja Europos Sąjungos normatyviniai aktai. Tokiame statuse išsakydama savo nuomonę, ji aiškiai siūlo neprasilenkti su padorumu ir konstatuoja teisinę situaciją tokią, kokia ji iš tikrųjų yra. Prezidentė pasakė dvi labiausiai pastebėtas frazes: “Mergaitei prievarta netoleruotina” ir “Teisėja Neringa Venckienė vykdo teismo sprendimą”. Tenka pastebėti apklausose, kad tokioms frazėms pridaria ryški respondentų dauguma. Kad ir kaip tiukšmautų ar verkšlentų visas tuntas teisę ir teisingumą įvairiais būdais iškraipančių oponentų šioms frazėms, jie manau, nėra sąžiningi prieš visuomenę ir net patys sau. Su pirma fraze buvo sutikusi ir antstolė S. Vaicekauskienė, žadėjusi, kad prievartos prieš mergaitę nenaudos. Dabar ji jau kreipėsi į teismą, kad tokia prievarta būtų taikoma. Gal ir ji jau sužinojo, kad tokio pobūdžio pataisa neseniai jau padaryta. Manau, kad ji šiuo konkrečiu atveju tikrai netaikytina, nes mergaitės norai gyventi saugiai savo namuose ir visuomenės interesai tą saugumą užtikrinti sutampa. Kokiais tikslais tokie pakeitimai buvo padaryti? – vėlgi nesunku atspėti. Jei pažiūrėti tik į tą Kėdainių apylinkės teismo sprendimo dalį, kur numatomi mergaitės “perauklėjimo” būdai ir vykdymo terminai, tai akivaizdu, kad tai prieštarauja minėtiems teisiniams dokumentams, kurių normų privalėjo laikytis ir nutartį priėmęs teisėjas V.Kondratjevas. O jei jau tą nutartį vykdyti, tai tas pasimatymų grafikas buvo neįvykdytas dėl pačios L.Stankūnaitės nenoro lankytis nustatytą valandų skaičių ten, kur gyvena jos dukra. Sąlygos tam buvo sudarytos, o prievartos mechanizmo vežti mergaitę kur nors kitur – teismo nutartyje, kiek žinau, nėra numatyta.   ATSAKYTI
Kur Venckienė? 2013-07-07 21:13:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kodėl dabar "svarbu" tapo gėjai,o ne pasislėpusi Grybauskaitės ir Liancbergos darugė Venckienė?   ATSAKYTI
Login 2013-07-07 17:55:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Apie tritaškius. Jaunučiams apie 1968 metus buvo pabandyta įvesti tritaškių sistemą,bet paskui buvo pakeista. Tad gali būti, kad Grybauskaitė tada įmesdavo tritaškius, nors tada jos amžiaus mergaitės iš ten net iki krepšio nedamesdavo.   ATSAKYTI
klausimėlis 2013-07-07 14:27:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kodėl, pvz, balsas lt neskelbia Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijos teksto?    ATSAKYTI
kestas 2013-07-06 10:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
keista,neleidzia komentuoti, gal gejai valdo si puslapi   ATSAKYTI
kestas 2013-07-06 09:53:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
šlykštėja tas mūsų Vilnius   ATSAKYTI
Vovovo 2013-07-05 20:32:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visiškai sutinku su "Piliečiu"-svarbiausia yra ŽMOGAUS TEISĖS.Tai yra visų svarbiausia.   ATSAKYTI
pilietis 2013-07-05 21:33:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kaip man patinka, kad yra Lietuvoje žmonių, kurie supranta, kas yra svarbiausia :)
  
Pilietis 2013-07-05 12:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
neskaičiau straipsnio, nes iš klausimo supratau- neverta. Atsakysiu Tomui - SVARBIAUSIA - ŽMOGAUS TEISĖS. Jei jos bus gerbiamos mūsų valstybėje, tuomet susitvarkysime ir su energetika ir su terorizmu. Kai nuolatos pažeidinėjamos Žmogaus teisės Lietuvoje arba imituojamas jų buvimas, o realiai tos teisės mums NEPASIEKIAMOS, apribojamos ( teisė į piliečių susirinkimus, teisė išsakyti savo nuomonę, teisė gauti teisingą informaciją, teisė rinktis o ne pasirinkti, teisė į savivaldą, teisė į demokratinį o, ne monopolinį -korupcinį šalies vystymąsį, teisė protestuoti , teisė burtis į profsąjungas, laisvos žiniasklaidos buvimas, teisė į teisingą teismą, teisė į viešų interesų gynymą, teisė į asmeninį gyvenimą ir t.t. ).
Todėl kovodami už savo teises homoseksualai kovoja ir už mūsų visų teises.
Mes visi privalome išmokti ginti NUOLATOS pažeidžiamas mūsų teises. Tuomet tokių klausimėlių ir atraipsnelių nebus.
P.S. Klausimėlis Tomui - kas daugiau žalos padarė mūsų valstybei, homoseksualai ar partijos ir korumpuoti valdžiažmogiai? Įdomu būtų paskaityti Jūsų analizę? Ar blauzdos per skystos?

   ATSAKYTI
OA 2013-07-06 13:04:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano manymu, valdžios padarytą/daromą žalą jau matome dabar ir matysime ateityje, o dar po kokių 15 metų. Lietuvoje bus toks vaizdelis: Išsilakstys paskutiniai dar galintys ir mokantys dirbti -nebus iš ko mokėti pašalpų, todėl vaikų gimdymo verslas iš pašalpinių pereis į aukštesnį lygį - vaikų gimdymą pagal poros užsakymą (Džeksono ir Eltono pavyzdžiu). Lietuvoje vaikščios laimingos susikabinusios belytės porelės ir jų lydimos bei globojamos surogatinės motinos, džiaugsis gyvenimu ir poilsiu po sunkių darbų Lietuvai nusipelnęs gyventi geriau elitas bei tyliai ir nuolankiai darbuosis runkeliai ir kiniečiai.   
Pencinykas 2013-07-11 14:29:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Draugas Pilieti, jau gyvenome prie prievartinės valdžios, kodėl Tamsta vėl stumi vištgaidius į pirmą planą, tegu jie gaidinasi pakampėmis, kodėl mes turim jiems "linksėti".... Kodėl mūsų jaunimas kaip sovietmečiu varomas in pionierius, dabar in vištgaidžius???? Pionieriai patapę komjaunuoliais nors vaikus "gamino", o vištgaidžiai??? Svetimus vogs???  
Hmm 2013-07-05 10:27:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Apie ką čia???   ATSAKYTI
stasys 2013-07-04 22:17:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Atostogoms praėjus jaučiasi Tomo minčių padrikumas, tą str. pavadinčiau ale "vasariškomis salotomis", kai į jų sudėtį sudedamą viskas kas buvo likę šaldytuve .. iki to ..:) sveikas sugrįžęs .   ATSAKYTI
as 2013-07-04 20:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Svarbesnios temos kaip gejai pasaulyje nebera,daro spaudima visam pasauliui,kai Tomkus parase kad pasauli valdo gejai tai zmogu po teismus uztampe,o pasirodo kad jis kalbejo teisybe   ATSAKYTI
Nuteip:) 2013-07-04 20:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TSLKD suvažiavime gėjų klausimas buvo pirmoj vietoj.Gėjų problema dengia visas konservatorių aferas ir vagystes:)))))Dėl to gėjų klausimas yra toks svarbus tam tikroms gaujoms ir grupuotėms:)))Net partškolos puputė burokevičininkė CCKP člienė Grybauskaitė konservams yra priimtina-tik ne gėjai:)Nors paviano Valentinavičiaus nevyklusi atauga būtent ir yra gėjus su pareigom:)  
vovovo:) 2013-07-04 19:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Leiskite gėjams eitynes,lenkams -"w" ir pan.-ir Lietuvoje nebereikės politikų:)Nebus kam kelti bangų dėl niekų-liks tik viena labai sudėtinga problema-kaip pakelti žmonių-gyventojų gerbūvį.O tai jau nei vienam palycikui pagal keušus.......   ATSAKYTI
NENE:) 2013-07-04 19:13:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mes niekaip negalime didinti gyventojų pajamų,nes "ENERGETINĖ PROBLEMA " -IŠNYKS.o KARTU SU JA-IR PULKAS "PALYCIKŲ",KURIE IŠ ŠITOS PSEUDOPROBLEMOS GYVENA.:DDDDDGėjų,energetinės ir terorizmo problemos turi būti amžinos,kad politikai sočiai gyventų.Nes jei šios problemos bus išspręstos-nuskurs Tautos išrinktieji:))))Geriau tegu skursta Tauta ,metų metais šeriama pažadais stebuklingai sumažinti "dujų kainas":DDDD   ATSAKYTI
Nėra jokios "energetinės problemos" 2013-07-04 19:06:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra ekonominė Kubilistano CCP problema-ne dujos yra brangios,o gyventojų gaunamos pajamos yra ubagiškai mažos.:)Jei tai suprasite ,Čyvai,tuoj pat suvoksite ,kur tce šuo pakastas ir kodėl valdžia metų metais klykia apie norą sumažinti dujų kainas:)Yra kita produktyvesnė išeitis-padidinti gyventojų pajamas.Viskas-valdžios rankose:)   ATSAKYTI
APKALTA 2013-07-04 17:59:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėl SNORO aferos plėšikėi D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir į kalėjimą!   ATSAKYTI
rita 2013-07-04 15:46:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taiklu,cia jau be sarkazmo neissiversi :(   ATSAKYTI
Baubinas 2013-07-04 13:01:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Prokuroras, kaip kažkokia nelaimė..? Ir kas čia keosto..? Yra ir dar skandalingesnių atvejų pvz. aprašymas, esantis Yahoo group "Telepatija", kad lietviui archeologui yra patogu, jei lenkas nusišlapina ant LDK kunigaikščio kapo, nei nusižeminti ir aiškintis padėtį.
Tad JŪSŲ Straipsnyje keliamas klausimas turi paprastą atsakymą - "lietuvio istorinė pskirtis yra sugebėti tapti kito lietuvio istorine nelaime ir pagarba kitam tai sugebančiam yra šventa. Su Vytauto kultu tai ir t.t.   ATSAKYTI

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
REKLAMA
Augustas Klezys (nuotr. bendrovės)
Bankų ir kitų finansinių įstaigų pelno, kuris siekia daugiau nei 2 mln. eurų, mokesčio padidinimas iki 20 proc. jau finišo tiesiojoje. Tokiam pasiūlymui jau pritarė Seimas, o ...
Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertė Gintarė Deržanauskienė (nuotr. Organizatorių)
Biudžeto svarstymo triukšme patyliukais buldozeriu stumiamas skaidrumą ir konkurenciją pakirsiantis vidaus sandorių plėtros klausimas. Tas pats, dėl kurio grėsmių ...
Silvinija Simonaitytė
Praėjo profesinė advokatų diena. Sveikinu advokatus ir linkiu jiems ir jų klientams kantrybės, nes panašu, kad jos prireiks. Praėjo keletas mėnesių nuo to laiko, kai advokatai ...
Skirmantas Malinauskas (nuotr. LRVK | Darius Janutis)
Ar Sauliaus Skvernelio vadovaujama Vyriausybė stengiasi, kad valstiečiai kuo skaudžiau pralaimėtų artėjančius Seimo rinkimus? Valdantieji atšaukia visuomenei anksčiau duotus ...
Edward Lucas (nuotr. Paulius Peleckis/Fotobankas)
2016-ųjų birželį argumentavau, kad „Brexitas“ nėra neišvengiamas. Žmonės nubalsavo, bet demokratija yra procesas, o ne įvykis. Žinant, kad bet koks įsivaizduojamas susitarimas ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
Žiaurus nusikaltimas JAV
DABAR RODOMA
Žiaurus nusikaltimas JAV
DABAR RODOMA
Gyvūnai prie kalėdų eglutės
DABAR RODOMA
Nelaimė Klaipėdoje
DABAR RODOMA
Kauno policija sučiupo net dviejų nusikalstamų grupuočių narius
DABAR RODOMA
Pabradėje žemę drebino ir orą virpino tankai: JAV kariuomenė pademonstravo galybę
DABAR RODOMA
Tradicijos: iki švenčių 12 dienų apspręs, kaip atrodys visi 12 kitų metų mėnesių
DABAR RODOMA
Kelmės kebabinės savininkas apie išpuolį: paskambino darbuotoja su isterišku baimės balsu
DABAR RODOMA
Budbergytė: tai ne taršos mokestis, o bauda
DABAR RODOMA
Nesustabdomas „Brexit“: ką po išstojimo planuoja daryti emigravę lietuviai
DABAR RODOMA
Nufilmavo merginos smurtą prieš berniuką Radviliškio gimnazijoje
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų