Pastarųjų dienų politinės vasaros įvykiai susiję su keliais raktiniais žodžiais: Europa, mėsa, gėjai, energetika, prokuratūra.

Pirmininkaujame Europos Sąjungos (ES) Tarybai, turime motociklų, galinčių lydėti vilkstines ta proga sulopytais sostinės prospektais. Prezidentė Dalia Grybauskaitė turi Europos Parlamente aiškintis, kodėl ne visi jos vadovaujamoje šalyje dar informuoti apie tam tikrų pakraipų asmenų kasdienę seksualinę praktiką (niekas neturi teisės apie tai nežinoti, ar ne?). Tai, žinoma, įprasta progresyviai ir agresyviai „tolerantiškai“ Europai praktika, nes dėl to paties knisamas protas visiems, ne tik Marijos žemės atstovams. Spaudos konferencijoje, kurios beveik niekas nenušviečia, ES imperializmu piktinasi signataras Zigmas Vaišvila.

Prezidentės garbę ir orumą Seime, vos ne plėšydamas marškinius, gina opozicijos lyderis Andrius Kubilius, jis reikalauja Seimo pirmininko Vydo Gedvilo atsiprašyti dėl, jo nuomone, pasikėsinimo įžeisti prezidentę, ramiai Europai pasakojančią apie energetiką, o klausiamą apie gėjus.

REKLAMA

A. Kubiliaus formuluočių lieka neaišku, ką labiau įžeidė beprasmis ir keistas V. Gedvilo pareiškimas, kad D. Grybauskaitė kartais meluoja? Prezidentę ar patį A. Kubilių? Kaip melavo apie tritaškių mėtymą dar mokykloje  – taip ir čia gali. Nieko baisaus ir beprasmiška apie tai kalbėti – baudžiauninkų tauta myli carą ir tiki, kad jis geras, o bajorai (Seimas) yra blogi. Jei tik caras galėtų – visi gyventume sočiai ir laimingai. A. Kubiliui būtų galima priminti, kad D. Grybauskaitės dvasiniam mokytojui – buvusiam Lietuvos komunistų partijos pirmajam sekretoriui, paskui nepriklausomos Lietuvos premjerui ir prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui – pagarbos jis pats rodė ne tiek jau ir daug ir nuolat vartojo tą patį žodį „melas“. Viešai – Seimo salėje.


Rašyti komentarą...
e
ema
2013-07-04 10:34:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū, taikliai, tokia nūdiena...
Atsakyti
0

z
zxczxc
2013-07-04 12:13:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na be gėjų problemos yra dar kita gyvybiškai svarbi ir taip pat isteriškai eskaluojama problema tai lenkiškų pavardžių rašymas. Ji irgi labai padeda pamiršti energetinę/teroristinę problematiką
Atsakyti
0

a
as
2013-07-04 20:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbesnios temos kaip gejai pasaulyje nebera,daro spaudima visam pasauliui,kai Tomkus parase kad pasauli valdo gejai tai zmogu po teismus uztampe,o pasirodo kad jis kalbejo teisybe
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų