17-mečio nužudymu įtariamą vos metais vyresnį jaunuolį leista suimti 3 mėnesiams

Marijampolėje per jaunuolių konfliktą praėjusį savaitgalį žuvusio 17-mečio istorija persikėlė į teismo salę. Pirmadienį Marijampolės apylinkės teismas sprendė dėl kardomųjų priemonių paskyrimo.

12

Pirminiais duomenis, suimtas tyrimo eigą stebės tik vienas iš 8 iškart po įvykio policijos sulaikytų įtariamųjų. 18-metis šiandien buvo atvežtas į teismo posėdžių salę.

Teisėjams pakako turimų įrodymų, kad 18-mečiui būtų skirtas maksimalus 3 mėnesių suėmimo terminas. Netrukus po jo į teismą atvežtas suimtojo brolis. Jam tik 15 metų, tad teismas sprendė, ar skirti jam namų arešto bausmę. Po kurio laiko nuspręsta taikyti tokį 15-mečio laisvės apribojimą. Prokuroro prašymas skirti namų areštą buvo patenkintas, jis skirtas pusės metų laikotarpiui.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vieno iš įtariamųjų 17-mečio nužudymu atvedimas į teismą

Kaip jau rašyta, Marijampolėje savaitgalį sulaikyti jaunuoliai įtariami šeštadienio vakarą dalyvavę incidente, per kurį žuvo 18 metų vaikinas. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis sakė, kad visi įtariamieji su policija reikalų neturėję, neteisti ir nebausti administracine tvarka.

Jo teigimu, nelaimė įvyko po dviejų jaunuolių kompanijų susistumdymo. „Įvyko paprasčiausiai konfliktas tarp paauglių. Du jaunuoliai ėjo, susitiko kitą jaunuolių kompaniją, susistumdė, tarp jų įvyko nedidelis konfliktas ir vienas iš jų po to konflikto ant grindinio mirė“, – teigė R. Matonis.

Pasak jo, konflikte dalyvavusieji asmenys tarpusavyje nebuvo pažįstami. Policijos departamento duomenimis, per susistumdymą 2001 metais gimęs jaunuolis nuo smūgių krisdamas atsitrenkė į grindinį ir mirė.

Pranešimas apie tragišką įvykį Mokolų gatvėje gautas šeštadienį, 17.53 valandą. Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo vaikino mirtį.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marijampolėje gatvėje nužudytas aštuoniolikmetis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų