Patekti į kitos kadencijos Seimą mėgina pusantro šimto milijonierių. Lygiai 150 kandidatų Vyriausiajai rinkimų komisijai deklaravo turintys turto už daugiau kaip milijoną litų.

Po 19 milijonierių susibūrė po Darbo partijos (DP), socialdemokratų ir sostinės mero Artūro Zuoko „Sąjungos TAIP“ vėliavomis, rašo „Lietuvos žinios“.

Septyniaženklės sumos nedeklaravo nė vienas „Jaunosios Lietuvos“, Kovotojų už Lietuvą sąjungos, Lietuvos pensininkų partijos, „Lietuvos sąrašo“, Lietuvos žaliųjų sąjūdžio, Žemaičių partijos ir Tautinės partijos „Lietuvos kelias“ kandidatas.


Rašyti komentarą...
m
martyna
2012-09-25 18:14:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
ateidami i seima jie jau milionieriai,o baigiantis kadencijai jie jau iseis miliardieriais

Toks musu Lietuvos SEIMAS.
Atsakyti
0

j
jo
2012-09-25 20:32:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
sakoma pinigai valdo pasauli .O mus turtingi ir dar teisti seimo nariai.Manau is ju neturi pakliuti ne vienas.Nes kitaip mes busi dar bednesni.
Atsakyti
0

s
skaitytoja
2012-09-26 10:45:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
as manau ne nuo to ar zmogus milijonierius priklauso seimo veikla,jus paziurekit kas darosi europarlamente -jei ten pakliuvai tai i lietuva tikrai milijonierium grisi,ir siaip kas bevaldys seima ar milijonieriai ,ar ubagai kol nenustos mumis visi manipuliuoti teismai,valstybines institucijos,tas pats europos parlmentas,bankai..mes vieni kitais (pardavinedami akcijas nuolaidas),tol aplamai nei lietuvoi nei europoi nei visam pasauly tvarkos nebus.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų