mečislovas subelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mečislovas subelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mečislovas subelis“.

Atsisveikinime su Teišerskyte – jautrus jos eilėraštis: žodžiai paliečia širdį

Šiandien Kaune vyksta atsisveikinimas su pirmadienį, per savo gimtadienį, Anapilin išėjusia poete, žurnaliste, buvusia parlamentare Dalia Teišerskyte (79). Velionės artimas bičiulis Mečislovas Subelis naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad poetė literatūrinę šviesą nešė iki paskutinės savo gyvenimo akimirkos. Šiuo metu vyksta atsisveikinimas su Dalia Teišerskyte. Prie durų stovi poetės nuotrauka, o šalia – širdį veriantis eilėraštis, kurio žodžiai paliečia širdį.
139 2023-12-01

Mirusios Teišerskytės bičiulis atskleidė paskutinį jos norą prieš mirtį: veria širdį

Pirmadienį Lietuvą pasiekė skaudi žinia – netekome ilgametės Seimo narės, žurnalistės bei poetės Dalios Teišerskytės. Atsisveikinimas su gerbiama Lietuvos visuomenės veikėja vyks šeštadienį Kaune. Jos artimas draugas bei kailių salono „Karališkas tigras“ vadovas Mečislovas Subelis tv3.lt portalui papasakojo, kokie jausmai prieš atsisveikinimą neduoda ramybės jo širdžiai bei kaip laikosi velionės mylima šeima.
2023-11-30

Prieš mirtį ištarti Dalios Teišerskytės žodžiai ir paskutinis noras įstrigo geriausiam draugui: „Širdis plyšta“

Pirmadienį Lietuvai netekus ilgametės Seimo narės, žurnalistės, poetės Dalios Teišerskytės, prabilo ir prisiminimais pasidalijo jos artimas draugas, dainininkas, verslininkas ir kailių salono „Karališkas tigras“ vadovas Mečislovas Subelis. Naujienų portalui tv3.lt M. Subelis pasakojo, kad ši netektis didžiulė ir labai skaudi tiek jam, tiek Lietuvai. „Aš jau nežinau, aš jau bijau kažką galvoti, va, žinokite, tiesiog vienas po kito... Mes tik kalbame, kalbame.

Garsų verslininką Mečislovą Subelį pakirto 3 infarktai: „Ketvirtas bus paskutinis“

78-erių garsi poetė, žurnalistė, buvusi Seimo narė ir aktyvi visuomenės veikėja, knygų ir dainų autorė Dalia Teišerskytė dvejus metus kovoja su atsitiktinai aptiktu vėžiu. Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ viešėjusi D.Teišerskytė pirmą kartą itin atvirai ir jautriai prakalbo apie diagnozę, kurią ji išgirdo visiškai atsitiktinai.
2023-08-26

Mečislovas Subelis papasakojo, ką su Malinausku kalbėjo prieš mirtį: pokalbis tapo paskutiniu

Šeštadienį anapilin iškeliavęs Viktoras Malinauskas artimųjų ir draugų širdyse paliko neišdildomus prisiminimus. „Itin kuklus, jautrus, mylėjęs sceną ir žmones.“ Taip apie jį atsiliepia ilgamečiai draugai, bičiuliai bei šeimos nariai. Naujienų portalui tv3.lt apie paskutinius susitikimus su ilgamečiu bičiuliu ir scenos partneriu Viktoru papasakojo garsus verslininkas, sostinės kailių salono „Karališkas tigras“ savininkas Mečislovas Subelis.
93 2022-11-15

Dainuojantis verslininkas M. Subelis pristatė jautrų kūrinį: įkvėpė svarbi proga

Dainuojantis verslininkas Mečislovas Subelis vasarą pasitiko su pakilia šventine nuotaika. Visuomenei jis pristato naujausią savo kūrybos dainą „Aš — Lietuva!“, kuri jau pradeda savo kelią Lietuvos radijo stotyse. - Pristatykite komandą, kuri prisidėjo prie Jūsų naujos dainos sukūrimo? - Man labai malonu pristatyti visą kūrybinę komandą, kurios dėka per ketverius mėnesius visuomenei parengėme šį kūrinį.
2018-06-19

150 milijonierių bandys patekti į Seimą

Patekti į kitos kadencijos Seimą mėgina pusantro šimto milijonierių. Lygiai 150 kandidatų Vyriausiajai rinkimų komisijai deklaravo turintys turto už daugiau kaip milijoną litų.

Commonsense.lt: Kas pakeis parazitus?

„Aš turiu labai gražų pasiūlymą: tegu tie, kuriems iš tiesų gėda, kad A. Valinskas ir jo su mafija susijusi partija juos atitempė į Seimą - Laimontas Dinius, Aleksandras Sacharukas, Saulius Stoma, Ligitas Kernagis ir kiti “krištolinio tyrumo žmonės”, padeda mandatus, ir aš tą pačią dieną padėsiu savąjį, atsisakęs ne tik Seimo nario, bet ir Seimo Pirmininko pareigų, tą patį padarys ir Inga Valinskienė, tą patį padarys ir mūsų partijos deleguoti ministrai”, - sakė A. Valinskas.

„Prisikėlimo" partiją į EP rinkimus ves S.Stoma

Valdančioji Tautos prisikėlimo partija (TPP) iškėlė mažiausią galimą kandidatų į Europos Parlamento (EP) narius sąrašą. Pirmasis kandidatų sąraše - Seimo narys Saulius Stoma. EP sąraše - 12 pavardžių. Tačiau šis sąrašas gali būti ilgesnis, nes TPP prezidiumas dar spręs, ar į savo sąrašą įtraukti nepartinius.

„Prisikėlėliai" sudarė kandidatų į EP sąrašą

Valdančioji Tautos prisikėlimo partija (TPP) iškėlė mažiausią galimą kandidatų į Europos Parlamento (EP) narius sąrašą. EP sąraše - 12 pavardžių. Tačiau šis sąrašas gali būti ilgesnis, nes TPP prezidiumas dar spręs, ar į savo sąrašą įtraukti nepartinius.
REKLAMA
REKLAMA

A. Valinsko partijos sąraše – pramogų žvaigždės, jų draugai ir giminės

Tautos prisikėlimo partijos (TPP) kandidatų į Seimą sąraše - žinomi dainininkai, aktoriai, žurnalistai ir garsūs verslininkai. Pirmadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktame partijos kandidatų sąraše pirmuoju numeriu įrašytas partijos sumanytojas ir jos pirmininkas Arūnas Valinskas.
2008-09-08

„Pas Juozapą“ pavogta kailinių už pusę milijono

Vilniuje įvykdyta žaibiška vagystė. Iš parduotuvės vagys išsinešė kailinių, kurių vertė rinkoje apie pusė milijono litų. Nusikaltėliai apvogė parduotuvę įsikūrusią pasaže pas Juozapą. Pirminiais duomenimis jie turėjo pakankamai laiko pasiruošti. Ilgapirščiai metaline šiukšliadėže išdaužė pasažo stiklą. Signalizacija ir pakabinta stebėjimo kamera tuo metu neveikė. Todėl vagys pasažo viduje galėjo ramiai išlaužti Odos ir kailių drabužių salono durų spyneles.
Į viršų