Perspėja įtartinus pranešimus gaunančius asmenis: sukčiai prisidengia jau ir policijos vardu

Lietuvos policija penktadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo perspėjimu žmonėms. Anot jų, sukčiai savo tempų stabdyti neketina ir žmones jau bando apgaudinėti prisidengdami pačios policijos vardu.

Pareigūnas (nuotr. Fotodiena.lt)

„DĖMESIO, SVARBI INFORMACIJA.

Lietuvos gyventojams siunčiami el. laiškai, kurių siuntėjas "[email protected]" apgaulingai pateikiamas lyg jie būtų gauti iš Policijos departamento sistemų.

Šie laiškai nebuvo siųsti iš policijos pašto serverių, siuntėjo domenas ne epolicija.lt vietoje L raidės naudota "i" didžioji. Laiške pateikiama klaidinanti informacija apie neva įvykusį Kelių eismo taisyklių pažeidimą.“, – rašoma pranešime.

(nuotr. Lietuvos policija/„Facebook“)

Perspėjama, kad atidarius vieną ar kitą panašią nuorodą rizikuojate savo asmeniniais duomenimis. Jie gali būti pavogti, o įrenginiai – užkresti.

„Laiške pateikta nuoroda "www.epolicija.lt", iš tiesų nukreipia į svetainę, kurioje jūsų duomenys gali būti pavogti, arba jūsų įrenginiai užkrečiami.

Būkite atsargūs. Pasidalinkite su draugais!“

DĖMESIO, SVARBI INFORMACIJA. Lietuvos gyventojams siunčiami el. laiškai, kurių siuntėjas "no-replay-lietuvos-policija@...

Posted by Lietuvos policija on 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų