Policija ieško žmogų partrenkusio automobilio vairuotojo

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą, siekdami nustatyti iš eismo įvykio pasišalinusį automobilio vairuotoją ir prašo gyventojų pagalbos.

Asociatyvi (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Balandžio 26 d. apie 16.00 val., Vilniuje, Oginskio gatvėje (netoli garažų) nenustatytos asmens tapatybės vairuojamas nenustatytas automobilis partrenkė ir sužalojo pėsčiąją. Sužalojimus patyrusi pėsčioji iš karto policijai apie įvykį nepranešė, į medikus nesikreipė, su eismo įvykyje dalyvavusiu automobilio vairuotoju išsiskyrė, rašoma pranešime. 

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d., už kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimą, kuomet įvykusio eismo įvykio metu nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

Policijos pareigūnai prašo atsiliepti šio eismo įvykio liudininkus ir susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnais tel. (8 5) 271 9454, el. p. [email protected], arba (8 5) 271 9453, el. p. [email protected]


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų