Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio 25 d. Sereikiškių parke prasidės VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro rengiamas Vaikų kūrybos festivalis. Mokyklinio amžiaus vaikų ir jaunimo meninės raiškos ir kūrybinės veiklos šventė Sereikiškių parke šurmuliuos tris dienas.

REKLAMA

„Džiaugiamės, kad festivaliui meteorologai žada saulėtą orą, bus šilta – iki 18 laipsnių šilumos, na o lietaus atvejui pasiruošėme palapines. Siūlysime daug įvairios veiklos, renginyje dalyvaus jaunimo mėgiami muzikantai – Hokšila, Deivis, Aistė Pilvelytė, Linas Adomaitis, Vaidas Baumila, Jurga Šeduikytė, Julija Ritčik, Gediminas Storpirštis. Vieni iš jų dainuos, kiti su vaikais “Green’o oro svetainėje” restauruos senus baldus, taigi paskutinį balandžio savaitgalį būtina praleisti Sereikiškių parke!“ – kviečia Vaikų kūrybos festivalio projekto vadovas Liudas Gikaras.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį – Mokyklų dieną – vaikų laukia kūrybinės dirbtuvės: jie kurs filmukus, ekologines skulptūras, fotografuos pačių pasidirbtais fotoaparatais, vaidins, mokysis įvairių šokių, atviroje muzikos scenoje ir ekstremalaus sporto erdvėje rodys savo sugebėjimus. Į renginį užsiregistravo nemažai Vilniaus miesto mokyklų. Labiausiai vaikai domisi trumpų filmukų ir fotoaparatų dirbtuvėmis, ekologinių skulptūrų parku.

Šeimų dieną, šeštadienį, mažyliai ir jų tėveliai galės dalyvauti Dviratukų parade, leisti aitvarus su laimės istorijomis, svajonių pašte siųsti laiškus sau ir artimiesiems, kurti pasakas, toliau veiks kūrybinės dirbtuvės. Bus galima džiaugtis net dviem koncertais - iš Rotušės aikštės atidardėjusių Dviratukų parado dalyvių 13 val. Sereikiškių parke lauks dienos koncertas, kuriame gros, šoks ir dainuos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro orkestras ,,Vilnius“, dainų ir šokių ansamblis ,,Ugnelė“, šiuolaikinių šokių skyriaus kolektyvai, pop studija ,,Re-mi-do“, vokalinė džiazo studija ,,Kivi“. Koncertą ves žinomas dainininkas Deivis (Deividas Norvilas).

REKLAMA
REKLAMA

Po koncerto į šokių pamokas kvies profesionalūs šokėjai ir choreografai. Su baletmeistere Natalija Kovaliova festivalio lankytojai galės išmokti temperamentingo flamenko. Street dance ir hip-hopo šokių pamokas ves daugelio šokių čempionatų nugalėtojai Gaudrė Kazlauskaitė ir Jevgenijus Tichonovas. Lotynų Amerikos šokių paslaptis atskleis profesionalus pramoginių šokių šokėjas Sergejus Jerpyliovas, lietuvių liaudies šokių mokys dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ šokėja Monika Lupcikaitė. Savo projektus – milžiniško dydžio paruoštukų ekspoziciją ir „Relax’o pamoką prieš egzaminus“ – pristatys Lietuvos moksleivių sąjunga.

Nuo 12 iki 19 val. veiksianti ekologijos ir meno oazė „Green’o oro svetainė“ atiduos pagarbą švaros mėnesiui ir užims iškiliausią Sereikiškių parko kalvą.

„Green’o oro svetainėje“ prasmingai praleisti laiką kviečiame kūrybiškus žmones, kurie padedami profesionalių scenografų ir „žaliai“ mąstančių Lietuvos „žvaigždžių“ galės išreikši save prikeldami senus baldus naujam gyvenimui“, – kviečia Ieva Malaiskaitė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotoja projektinei veiklai.

REKLAMA
REKLAMA

Ekologiškos kultūros gido „Ozonas“ iniciatyva šioje svetainėje vyks vaikų ir suaugusiųjų kūrybinės dirbtuvės, kurių metu neišvaizdūs ar nebemadingi baldai bus paversti naujais, meniškais ir funkcionaliais meno kūriniais. Baldų apdailai bus naudojami ekologiški dažai, pagaminti tik iš sertifikuotų ekologiškų, natūralių, lengvai gamtoje randamų ir atsinaujinančių medžiagų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų