aistė pilvelytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aistė pilvelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aistė pilvelytė“.

Pirmųjų „Žvaigždžių duetų“ laimėtojai Renata ir Deivis atsidūrė ties iškritimo riba

Populiariajame LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai“ niekada netrūksta netikėtumų. Konkurencija šeštajame projekto sezone „Lemiama kova“ yra tokia didelė, kad niekada nežinai, kas bus kitas, turėsiantis palikti šou ir nebekovoti dėl geriausiųjų vardo, o kas šaus į turnyrinės lentelės viršų. Pirmuosius „Žvaigždžių duetus“ laimėję Deivis ir Renata po lietuviškų šlagerių vakaro atsidūrė paskutinėje vietoje. Tačiau pora dar turi šansų pataisyti savo rezultatus.
2012-03-31

Žiūrovai išgelbėjo Mundį, duetus paliko „patrulių“ šeima

Šio šeštadienio vakaras „Žvaigždžių duetuose“ buvo kaip niekad įtemptas. Iš komisijos paskutinę vietą gavęs Edmundas Štengeris – Mundis nuo iškritimo buvo išgelbėtas žiūrovų. Susikeitimų poromis vakare į skandalą įsipainiojęs Mundis dainavo su Mia, tačiau tai jo neišgelbėjo nuo prastų komisijos balų. Komisijos nare dirbusi šokėja Edita Daniūtė Mundžiui parašė vienetą ir nubloškė porą į paskutinę vietą. Tačiau judviejų su Evelina porą nuo iškritimo išgelbėjo žiūrovai, davę antrąją vietą.
2012-03-24

„Žvaigždžių duetus“ palieka M. Kvietkutė ir R. Kirilkinas

Šį šeštadienį LNK „Žvaigždžių duetuose“ skambėjo geriausios per visus penkerius metus projekte sudainuotos dainos. Komisija geriausiai įvertino Aistės Pilvelytės ir Romo Bubnelio duetą, o žiūrovai tradiciškai daugiausiai balsavo už Mariaus Jampolskio ir Irūnos Puzaraitės porą. Geriausių dainų vakarą pirmoje vietoje buvo Marius su Irūna, o paskutinė atiteko Ievai Gervinskaitei ir Žilvinui Žvaguliui. Monikai Kvietkutei ir Ruslanui Kirilkinui nepavyko pagerinti savo rezultatų.
2012-03-10
Į viršų