Populiariausios šalyje teatro komedijos „Urvinis žmogus“ kūrėjai paskutiniosiomis vasaros dienomis rengia du labdaros spektaklius, kurių metu bus surinkta lėšų Vilniuje veikiančiam Moters ir vaiko globos pensionui, kad čia gyvenančios moterys ir vaikai galėtų išvažiuoti paatostogauti. Tuo pačiu tai bus ir ketvirtojo komedijos „Urvinis žmogus“ sezono pabaiga.

Labdaros spektakliai vyks rugpjūčio 26 ir 30 dienomis Vilniaus klube „New York“. Už pinigus, gautus pardavus bilietus, bus nupirkta kelialapių poilsiui prie jūros. Planuojama, kad kiek vėliau vieną savaitę atostogų išvyks visas pensionas: 10 moterų, 14 vaikų ir 5 pensiono darbuotojos.

Moters ir vaiko globos pensione gyvena smurtą šeimoje patyrusios moterys ir jų vaikai. Idėja padėti organizuoti jiems atostogas prie jūros kilo birželio pradžioje, kai pensionas pažymėjo pirmąjį veiklos dešimtmetį.

„Sukakties proga bendravome su pensiono darbuotojomis, jos užsiminė turinčios svajonę – nuvežti moteris ir jų vaikus paatostogauti prie jūros. Tuomet mes – visa spektaklį kurianti komanda – nusprendėme padėti šią svajonę įgyvendinti“, – sakė komedijos „Urvinis žmogus“ prodiuserė Julija Dunajevskaja-Vaišienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų