Šeštadienį, rugsėjo 12 d. 20 val. Palangoje, kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35) skambės tango ir miuziklų arijos atliekamos Jeronimo Miliaus ir ansamblio „4tango“.

Jeronimas Milius grupės „Soul Stealer“ vokalistas, 2008 metais „Eurovizijos“ konkurse atstovavęs Lietuvą, sužavėjo žiūrovus ir komisiją dalyvaudamas auksinio balso konkurse – televizijos projekte „Triumfo arka“.

Naujasis dainininko amplua pranoko visus lūkesčius, tačiau jis lieka ištikimas savajam stiliui ir dainuodamas su ansambliu „4tango“ – įspūdingu, reto grožio balsu Jeronimas Milius įkūnija miuziklų personažų jėgą, o nemirtingi A.Piazzollos opusai dera su užburiančiu miuziklų ir roko operų pasauliu. Šis projektas pasakoja keturias meilės istorijas, atliekamas skirtingais muzikos stiliais. Koncerte Jeronimas Milius atliks arijas iš miuziklų „Praėjusieji penkeri metai“, „Paryžiaus katedra“, programą vainikuos projekto „Triumfo arka“ klausytojus pavergusios skausmingos Baltaragio ir Jėzaus Kristaus arijos.

Ansamblis „4tango“ –  akordeonistė Kristina Žebrauskaitė, pianistas Feliks Zakrevskij, altistė Birutė Bagdonienė ; ir kontrabosistas Donatas Bagurskas. Ansamblis yra koncertavę su daugybe ryškių atlikėjų, nuolat rengia įsimintinus ir didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukiančius koncertus.

Šį metalisto ir tangistų kūrybinį tandemą patys atlikėjai juokais vadina „Tangalica“.  Tango ir miuziklai, profesionalūs muzikantai ir charizmatiškas solistas – tai nekasdieniškai skamba ir žada stiprių potyrių. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų