Artėjant gegužės 22 dienos koncertui Rygoje legendinė roko grupė „KISS“ atskleidžia vis daugiau savo pasirodymo detalių. Patvirtinta, kad „kissų“ pasirodymą apšildys amerikiečių roko grupė „Cinder Road“, kuri muzikos gerbėjams anksčiau buvo žinoma „Plunge“ pavadinimu.

Į vienintelį savo koncertą Baltijos šalyse „KISS“ muzikantai su savimi atsiveš visą įrangą, efektus ir dekoracijas, išskyrus pačią scenos konstrukciją. Grupė atvyks 13 sunkvežimių, 4 autobusais ir taip pat atsiveš nuosavą elektros generatorių. Rygos arenoje įvyksiantis koncertas yra naujojo pasaulinio turo „KISS Alive/35“, skirto šio vieno įtakingiausių muzikos kolektyvų pasaulyje 35-mečiui paminėti, dalis.

„KISS“ koncertas Rygoje sulaukė didelio susidomėjimo ir Lietuvoje, tikimasi, kad šiame koncerte dalyvaus arti dviejų tūkstančių gerbėjų iš Lietuvos.

„Grupė „KISS“ visų pirma yra tai, kas niekada nesensta“, - įsitikinęs šios grupės kūrybai neabejingas dainininkas Povilas Meškėla, kuriam „sunku patikėti, kad šie muzikantai atvyksta į mūsų kraštus“. Povilo Meškėlos nuomone, jei į „KISS“ koncertą ateis jaunas žmogus, jis pamils šią grupę, nes ten smagu, tas, kuris per klaidą užklys į koncertą, garsiai sau pasakys, - „pasirodo, kiek yra gerų dalykų, kurių aš dar nežinojau“, o tam, kuris žino, kas yra geras linksmas rokenrolas, šis koncertas bus viena iš svajonių, kuri pagaliau išsipildė.

REKLAMA

Sukūrę muziką kelioms klausytojų kartoms „KISS“ garsėja savo įspūdingais pasirodymais. Originalus grimas, ryškūs kostiumai, spalvingi ir nepakartojami šviesos ir pirotechnikos efektai – visa tai yra neatsiejami grupės pasirodymų elementai. Jungtinės Karalystės laikraščio „Daily Mirror“ duomenimis, būsimam turui Europoje „KISS“ užsakė didžiulį pirotechnikos kiekį iš garsios firmos „Le Maitre“. Pasak „Daily Mirror“, grupė dar niekada anksčiau savo koncertuose nenaudojo tiek specialiųjų efektų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų