Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lygiai prieš ketverius metus, rugsėjo 16 dieną, įvyko solinis dainininkės Jurgos debiutas – buvo išleistas jos pirmasis albumas „Aukso pieva“  ir sostinės muzikos klube „Tamsta“ surengtas šio albumo pristatymo koncertas.

REKLAMA

Praėjus ketveriems metams Jurga su nekantrumu laukia savo trečiojo albumo „+37° (Goal of Science)“ pasirodymo ir premjerinių koncertų trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Prieš ketverius metus, radijo eteryje karaliaujant dainai „Nebijok“, debiutinės Jurgos kompaktinės plokštelės pradinis tiražas buvo išpirktas per pirmąjį savaitgalį. Iš viso albumą „Aukso pieva“ įsigijo Lietuvai nebūdingas skaičius gerbėjų – 25 000 ir šis skaičius toliau didėja. Šis darbas mūsų šalyje įvertintas visais įmanomais muzikos apdovanojimais ir pernai buvo perleistas su natomis ir akordais.

REKLAMA
REKLAMA

Albumo „Aukso pieva“  pasirodymą Jurga tuomet vadino pačia svarbiausia diena savo gyvenime, o prie šios kompaktinės plokštelės išleidimo dirbusią komandą – maksimalistais. Kiek vėliau radijo eterį papuošė ir kiti debiutinio albumo hitai: „Aukso pieva“, „Galbūt“, „Aš esu tiktai jei tu esi“ ir „Saulė vandeny“.

2007 metų pavasarį  pasirodęs albumas „Instrukcija“ įtvirtino Jurgą kaip savarankišką kūrėją ir vieną lietuviškos muzikos scenos lyderių. „Instrukcija“, „Smėlio žmonės“, „5th Season“, „Angelai“ tapo didžiausiais šio albumo hitais. Šią plokštelę savo kolekcijose turi 17 000 muzikos gerbėjų ir jų skaičius taip pat toliau auga.

„Instrukcija“ atnešė Jurgai pirmuosius įvertinimus užsienyje – MTV apdovanojimą, pergalę Baltijos dainų festivalyje Švedijoje, Nr. 1 hitą Vengrijoje, o prieš kelias savaites dainos „Smėlio žmonės“ ir „5th Season“ laimėjo „Just Plain Folks“ apdovanojimus JAV. Šis albumas padovanojo du kompaktinius singlus – MTV pergalę švenčiantį „5th Season“ ir kelionę į Afganistaną primenantį „Sandman‘s Child“.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų