romas rainys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romas rainys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romas rainys“.

Arūnas Valinskas išplūdo SEL: tegu jo koncertai tampa praeitimi

Arūnas Valinskas antradienį išplatino viešą kreipimąsį į žiniasklaidą, kuriuo kviečia jos priemones nustoti skelbti informaciją apie į skandalą įsivėlusį atlikėją Egidijų Dragūną–SEL. „Mielieji,  Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną – SEL'ą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose.
2022-03-01

Egidijus Dragūnas perlenkė lazdą: kandūs pasisakymai apie karą įsiutino žmones, iš grupės traukiasi nariai

Sekmadienio vakarą po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“. Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.
2022-02-28

Trakuose ir Nidoje Andrius Mamontovas surengs finalinius vasaros turo koncertus

Per Jonines startavęs Andriaus Mamontovo vasaros koncertų turas „Degančios akys“ jau aplankė penkiolika originaliai parinktų Lietuvos vietovių, kur buvo surengti gyvo garso pasirodymai po atviru dangumi. Šio atlikėjo gerbėjų dar laukia išskirtinis turo koncertas Nidoje ir finalinis pasirodymas Trakų pilyje, kuriems A. Mamontovas ruošiasi ypatingai.
2015-08-11

Jurga: ketveri metai nuo „Aukso pievos“ iki „+37° (Goal of Science)“

Lygiai prieš ketverius metus, rugsėjo 16 dieną, įvyko solinis dainininkės Jurgos debiutas – buvo išleistas jos pirmasis albumas „Aukso pieva“  ir sostinės muzikos klube „Tamsta“ surengtas šio albumo pristatymo koncertas. Praėjus ketveriems metams Jurga su nekantrumu laukia savo trečiojo albumo „+37° (Goal of Science)“ pasirodymo ir premjerinių koncertų trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.
2009-09-16

Gitaristas Romas Rainys koncertuos su Paulu Gilbertu

Vienas geriausių gitaristų Lietuvoje Romas Rainys pakviestas spalio 6 dieną Vilniuje „Forum Palace“ rūmuose „Balsas.lt“ klube kartu koncertuoti su elektrinės gitaros virtuozu Paulu Gilbertu. Šis pasiūlymas lietuvių gitaristui buvo netikėtas, tačiau pasak Romo Rainio, „tokio kvietimo negalima nepriimti“. Pasirodymo metu Vilniuje Romas Rainys atliks savo autorinius kūrinius. Tai bus tik antrasis solinis Romo Rainio pasirodymas per savo daugiau nei dvidešimties metų muzikanto karjerą.
2008-10-03

Vidas Petkevičius pristatė savo albumą „Keleivis“

Praeitą ketvirtadienį, rugsėjo 25 d., dainuojantis Jaunimo teatro aktorius Vidas Petkevičius pristatė savo ilgai brandintą, bet šiuolaikišką albumą „Keleivis“. Renginyje, vykusiame Vilniaus Mokytojų Namų svetainėje, skambėjo dainos, atlikėjo kurtos dar paauglystėje, jaunystėje, o kitos –  visai neseniai.
2008-09-29

Martyno Kuliavo grupė „Indigenious“ koncertuos Vilniuje

Gegužės 15d., 19:00, Forum Palace klube "Galaxy" įvyks legendinio Lietuvos gitaros meistro, Martyno Kuliavo ir jo naujos grupės „Indigenious“ pristatomasis koncertas. Martynas Kuliavas – gerai žinomas Lietuvos muzikinėje padangėje žmogus, kadaise sukūręs roko grupę „Bovy“,  dabar pristato savo naują grupę „Ingenious“. Grupė sukurta iš jau žinomų atlikėjų, žmonių gebančių ir norinčių muzikuoti ne tik savo malonumui, bet ir padovanoti turtingą muziką žiūrovams.
2008-05-13

Kaune minimas 1972-ųjų pavasaris

Jau tradicija tampa Romo Kalantos žūties metines paminėti įtraukiant vis platesnius visuomenės sluoksnius. Sekmadienį, gegužės 14 d., 18 val. istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje (Vilniaus g. 33) bus pristatytas projektas „Kauno pavasaris 1972“ ir ta proga išleistas DVD. Šis muzikos ir vaizdo projektas yra bandymas prisidėti prie tradicijos užgimimo.
2006-05-10
Į viršų