Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tryliktojo gimtadienio proga surengę unikalią šventę sostinės planetariume grupės „Biplan“ nariai ne tik maloniai nustebino susirinkusius svečius, bet ir patys sulaukė staigmenų, rašo „Respublika.“ Sužinojo, kad yra pajėgūs gyventi dar šimtą metų, ir įsitikino, kad jei ruoštųsi į žvalgybą, vieniši tikrai neliktų...

REKLAMA

V.Miškinis su „Biplan“ į žvalgybą eitų

Gerokai vėlavusi šventė pasirodė verta ilgo lūkuriavimo. Bent jau tuo neabejojo susirinkusi gausi „Biplan“ gerbėjų minia. Svečiai neslėpė susižavėjimo planetariumo skliautuose įsižiebusiomis žvaigždėmis, šaudančiomis kometomis ir romantiškomis pačių šventės kaltininkų dainomis.

Po pirmosios dainos vėl teko užversti galvas, nes skliaute pasirodė pirmasis filmuotas pašnekesys su choro dirigentu, kompozitoriumi ir pedagogu Vytautu Miškiniu. Maestro buvo įsitikinęs, kad trylika metų išsilaikyti Lietuvos muzikos padangėje ir nepabosti – tai tikrai daug. „Vieną dieną galiu suvalgyti saldainį, bet dažniau to tikrai nenorėsiu. Jei kokį maistą galiu ragauti kasdien, vadinasi, tai geras dalykas“, – šypsojosi dirigentas.

REKLAMA
REKLAMA

V.Miškinis kalbėjo, kad „Biplan“ – tai, be abejo, „popsinė“ grupė, tačiau gerąja prasme. Pedagogas kalbėjo, kad pats atėjo iš lengvosios muzikos pasaulio, todėl nėra jai abejingas. „Grupės „Biplan“ pavadinimas man asocijuojasi su dainavimu ir popsu. Ši grupė atrado savo padangę, nišą, kurioje skinasi kelią. Niekas jų nestūmė, jie patys rado vietą po saule ir tapo tokie, kukius turime dabar“, – dėstė pedagogas. Tačiau klausimą, ar eitų su „Biplan“ į žvalgybą, V.Miškiniui teko pateikti net du kartus. Galiausiai maestro nusijuokė: „Taip, eičiau“.

Ar gyvuos dar šimtelį kitą metų?..


Surengtoje tryliktojo gimtadienio šventėje tarp atliekamų muzikantų dainų buvo rodomi interviu ir su kitais žinomais Lietuvos žmonėmis. Tarp jų buvo dainininkas Linas Adomaitis, muzikos prodiuseris ir pramogų verslo atstovas Aras Vėberis, grupės „G&G Sindikato“ narys Svaras. Vienas smagiausių pasikalbėjimų buvo su vilniečiu taksi vairuotoju.

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, ar žino grupę „Biplan“, taksistas Eugenijus ištraukė atlikėjų albumą „Chuligans“. Vėliau papasakojo, kad namuose turi ir dar vieną šios grupės albumą „Braškės“, tačiau pirmasis jam patinkąs labiau. „Biplan“ dainų taksistas ne tik pats klausosi, bet jomis ir keleiviams ausis pamaloninąs. „Dėl šitų dainų dažnai gaunu ir daugiau arbatpinigių“, – džiaugėsi Eugenijus.

Taksistas pasiguodė, kad pačių „biplanų“ jam savo automobiliu dar nėra tekę vežti, bet jei kada tokia laimė pasitaikytų, pinigų už tai jis tikrai neimtų. Pasak Eugenijaus, išsilaikyti trylika metų populiariems tokioje nedidelėje šalyje kaip mūsų yra labai daug. Na, o gimtadienio proga vyras palinkėjo „Biplan“ grupei gyvuoti dar šimtą metų. Paprieštaravus, kad žmonės tiek negyvena, taksi vairuotojas nepanoro nusileisti. „Biplan“ gyvens“, – ramiai atrėmė Eugenijus.

REKLAMA
REKLAMA

Išėjo nepastebėti

L.Adomaitis taip pat negailėjo grupei komplimentų. Tai atlikėjai, kurie „veža“, – pabrėžė atlikėjas. Dainininkas taip pat pridūrė, kad per trylika metų Lietuvos muzikinėje erdvėje, „Biplan“ stilius išsigrynino, o ir pati grupė pasikeitė į gera.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų