Veiksmo drama „Černobylis. Bedugnė“ pasieks ne tik Baltijos, bet ir JAV krantus

Kino juosta „Černobylis. Bedugnė“, didžiulio biudžeto rusų veiksmo drama apie garsiąją Černobylio branduolinę katastrofą, pasieks ne tik Baltijos jūros valstybes, bet ir bus rodoma Šiaurės Amerikoje bei vokiškai kalbančiose valstybėse, praneša filmo platintojai Baltijos šalyse „Latvian Theatrical Distribution“.

11

Pristatomas, kaip pirmasis grandiozinis Rusijos vaidybinis filmas apie sprogimo Černobylio atominėje elektrinėje pasekmes, kuomet šimtai žmonių paaukojo savo gyvybes, kad išvalytų katastrofos vietą, didžiulio mastelio filmas seka ugniagesį, inžinierių ir narą – „Savižudžių būrį“ – kurie leidžiasi į atominės elektrinės, virtusios pragaru, gelmes. Jiems tenka vykdyti pavojingą misiją, norint išleisti vandenį iš rezervuaro ant degančio reaktoriaus.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Veiksmo drama „Černobylis. Bedugnė“ pasieks ne tik Baltijos, bet ir JAV krantus

Tarp filmo prodiuserių yra „Oskarui“ nominuotas Aleksandras Rodnyanskis bei Sergejus Melkumovas (2014 m. kriminalinės dramos „Leviatanas“ prodiuseris), o režisieriaus kėdėje – Danila Kozlovskis („Treneris“).

A. Rodnyanskio teigimu, šis filmas yra „liudijimas apie tarptautinį patrauklumą“, kurį akivaizdžiai sustiprino iki šiol didžiausias Lietuvoje filmuotas projektas, televizijos HBO serialas „Černobylis“.

REKLAMA

„Man šis filmas yra ypač svarbus, nes buvau šios avarijos padarinių liudytojas. Tiek aš, tiek filmo režisierius, su kino juosta „Černobylis. Bedugnė“ stengiamės įamžinti žmones, kurie paaukojo savo gyvybes, bandydami išgelbėti ne tik Pripetės gyventojus, bet ir visą Europą nuo blogiausios istorijoje žmogaus sukeltos katastrofos.“ – priduria A. Rodnyanskis.

„Akivaizdu, kad visuomenė dabar žino žymiau daugiau apie Černobylio atominę katastrofą, daugeliu atžvilgių dėl televizijos HBO serialo, kuris atvėrė kelią kitiems kūrėjams pasidalinti šio istorinio įvykio istorijomis. Tačiau Craig Mazin serialas sutelkė dėmesį į tai, kaip melas sukelia tragedijas, o mūsų filmas pasakoja konkretesnę, gelbėtojų istoriją. Danilos Kozlovskio filmas yra apie žmogaus drąsą ir pasiaukojimą. Mes stengiamės papasakoti asmeninę paprastų žmonių istoriją, kuriems teko prisiimti nelaimės padarinius, paaukojant savo gyvybes.“ – aiškina prodiuseris.

„Norime, kad kuo daugiau žmonių ateitų pažiūrėti mūsų filmą kino teatruose, bet svarbiausia ne jiems ateiti, o pamatyti unikaliu būdu nufilmuotas povandenines scenas. Norime, kad žiūrovai pamatytų ir išgirstų mūsų istoriją apie tuos žmones ir jų didvyriškumą, apie tai, kaip ši nelaimė paprastus žmones pavertė didvyriais.“ – sako filmo režisierius D. Kozlovskis.

Įtempto siužeto veiksmo drama „Černobylis. Bedugnė“ Lietuvos kinuose nuo gegužės 7 d.

Filmo anonsas:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų