Prie sostinės eglutės panoro įsiamžinti ir šalies žvaigždynas

Vos kelios dienos liko iki džiaugsmingiausios metų šventės – Kalėdų. Didžiausiu jos simboliu laikoma eglutė įžiebiama visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tačiau šiemet daugiausiai dėmesio atiteko Vilniaus ir Kauno kalėdinėms eglutėms.

25

Štai prie sostinės kalėdinio medžio panoro įsiamžinti visi, o tarp jų – ir pramogų verslo atstovai. Žaliaskarę su balta skraiste aplankė ir prie jos nusifotografavo Natalija Bunkė, Kristina Ivanova, Viktorija Siegel, Indrė Burlinskaitė su širdies draugu Liudu Vaisieta, Jolanta Leonavičiūtė, modeliai Karolina Meschino ir Karolina Toleikytė, Indrė Stonkuvienė su vyru ir bičiuliais bei stilistai Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prie sostinės eglutės panoro įsiamžinti ir šalies žvaigždynas

Vilniečių eglė, išskleidusi 50 tūkst. lempučių skraistę

Vilniaus Katedros aikštėje įžiebta pagrindinė Lietuvos eglė apgaubė susirinkusius tviskančia skraiste. Netikėtai ir originaliai sužibusi eglė leidžia pasijusti lyg stebuklinėje pasakoje. Paskelbęs Kalėdų sostinėje pradžią, Vilniaus meras Remigijus Šimašius kvietė vilniečius ir miesto svečius drauge pasitikti gražiausias metų šventes laimingiausioje Europos sostinėje.

Tviskanti eglutės skraistė suformuota iš 50 tūkstančių lempučių. Žiūrint iš toliau, matyti elegantiškas smaragdinis eglės siluetas, kuris tarsi lengvai plazdena, pakilęs virš Kalėdų miestelio. Priartėjus arčiau eglės, išryškėja dar keletas šviesomis ir žaislais išpuoštų sluoksnių.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus kalėdų eglė ir šventinis miestelis

Eglutės įžiebimo šventė į katedros aikštę subūrė minią pakiliai nusiteikusių vilniečių, kuriems koncertavo Mantas Jankavičius, Merūnas Vitulskis, Linas Adomaitis, Girmantė Vaitkutė, Jurgis Brūzga, Sasha Song.


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2016-12-23 17:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zvaigzdynas :))))...nu nejuokinkite :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų