Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Zodiako ženklų laukia naujų potyrių virtinė, visgi kai kam naujų įvykių gausa gali tapti rimtu iššūkiu.

 Zodiako ženklų laukia naujų potyrių virtinė, visgi kai kam naujų įvykių gausa gali tapti rimtu iššūkiu.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Yra tikimybė, kad pasiseks derybose, tačiau tam prireiks atkaklumo. Mintis plėsti veiklą, investuoti turi būti aptarta su šeima.

Tauras

Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, tačiau veikite nuosekliai, nes blaškymasis, mėginimas kažką įrodyti, nuo ko nors atkalbėti, neduos norimų rezultatų.

Dvyniai

Išeidami iš namų pasirūpinkite, kad saugiai paliktumėte namus (ką reikia išjungę, užsukę ir pan.). Dieną daugiau dėmesio skirkite tvarkai savo reikaluose, o vakare – vaikams, mylimam žmogui.

Vėžys

Jeigu būsite godūs ir naivūs, šiandien rizikuosite įsivelti į pavojingus reikalus, patikėti pažadais apie taip trokštamą praturtėjimą, išgarsėjimą. Tačiau kai kurios pastangos gali duoti neblogų rezultatų.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien stenkitės nepervargti, nespręskite sudėtingų problemų. Yra pavojus pakenkti sveikatai, patirti traumą, padaryti apmaudžią klaidą. Jeigu nesate pripratę prie didelių fizinių krūvių, lengvai galite persitempti.

Mergelė

Kai kurie šiandieniniai sprendimai beveik nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies. Jūsų nuotaiką labai veiks kitų žmonių požiūris į jus ir jų elgesys. Šeimos nario situacija arba poelgis gali sukelti rūpesčių.

Svarstyklės

Šiandieną gali kilti pagundų investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan. Galimas rizikingas seksualinis nuotykis. Nesielkite lengvabūdiškai, nugalėkite pavojingas aistras, apsidrauskite nuo galimų neigiamų pasekmių.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Įmanomos problemos su teisėtvarka, kontroliuojančiais pareigūnais, užsieniečiais. Tačiau pasistengę atliksite visus reikiamus formalumus. Galimi techniniai nesklandumai kelionėse.

Šaulys

Įtampos šiandien išvengti beveik neįmanoma. Verčiau niekur nevykite, būkite namuose.

Ožiaragis

Dėl pažįstamo žmogaus įtakos ar atviro spaudimo galite pasielgti neteisingai arba tiesiog skubotai. Kita vertus, nusimato įdomūs ir naudingi susitikimai su protingais veikėjais.

Vandenis

Šiandien jums nesinorės imtis jokios iniciatyvos, atsakomybės, įsipareigojimų. Tikriausiai jaučiate nuovargį arba stokojate motyvacijos.

Žuvys

Jums atrodys, kad turite kuo didžiuotis, kad pranokstate aplinkinius ir tai suteikia jums teisę kitiems vadovauti, nurodinėti. Jūsų valdingumas arba įžūlumas ne vieną suglumins.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų